Akademia Exide

Marka EXIDE już po raz drugi zaprosiła pracowników filii AUTOS do wzięcia udziału w Akademii EXIDE, której głównym celem było nabycie technicznej wiedzy zapewniającej przede wszystkim lepszą jakość obsługi klientów i możliwość udzielenia merytorycznej porady na temat akumulatorów.


Intensywny dzień rozpoczął się od zwiedzania zakładu produkcyjnego Exide w Poznaniu, gdzie „od kuchni” każdy uczestnik miał okazję zobaczyć proces produkcji akumulatorów światowej klasy.


Akademia EXIDE

Po części teoretycznej, która poruszała m.in.: niezwykle ważne kwestie dotyczące współczesnych wymagań oraz trendów w technologii produkcji akumulatorów nadszedł czas podsumowań, wymiany doświadczeń oraz rozrywki na torze w pod poznańskich Bednarach. Tam uczestnicy spotkania za sprawą Sobiesław Zasada Centrum mogli doskonalić technikę jazdy samochodem i sprawdzić swoje umiejętności w rozmaitych sytuacjach, które mogą się zdarzyć na drodze. Jedną z nich była symulacja wypadku i udzielanie pierwszej pomocy, które jak się okazało w sytuacji stresowej nie jest takie proste.

Data dodania:

PROMOCJE
ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz