Aplikacja i katalog online od Fomar Friction

W ofercie Fomar Friction znajdują się klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe dla pojazdów różnego typu, także dla samochodów ciężarowych. Wyszukiwanie odpowiednich części zdecydowanie przyśpieszają i ułatwiają katalogi online, a także aplikacja mobilna.

Proste i szybkie wyszukiwanie części Fomar Friction

Od niedawna, osoby zainteresowane zakupem części Fomar Friction mogą w tym celu skorzystać z nowej aplikacji mobilnej. Zgromadzona w niej baza danych zawiera katalogi klocków hamulcowych, tarcz i okładzin hamulcowych. Użytkownik może w łatwy i szybki sposób odnaleźć zarówno części przeznaczone między innymi do pojazdów ciężarowych. Dzięki rozbudowanemu interfejsowi wyszukiwania, możliwe jest podanie wielu różnych parametrów, pozwalających dokładnie określić część, której akurat szukamy.

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Jest też alternatywa dla osób, które wolą szukać części za pomocą komputera. Mogą one skorzystać z katalogów online. Na stronie internetowej Fomar znajdują się aktualnie aż trzy katalogi: klocków hamulcowych, szczęk hamulcowych, a także tarcz hamulcowych dedykowanych do pojazdów ciężarowych.

W każdym katalogu został zawarty spis marek oraz modeli pojazdów wraz z rokiem produkcji, numerem części Fomar Friction, a także – w przypadku katalogów do pojazdów użytkowych – średnicy bębna oraz rodzaju i ilości nitów. Wyszukiwarki zawierają również listy zamienników i rysunki.

Taka forma pozwala zaoszczędzić czas oraz w prosty i bardzo intuicyjny sposób odnaleźć i dopasować poszukiwany element. Jest też wygodna w użyciu ze względu na możliwość posiadania jej zawsze przy sobie np. w smartphonie.

Data dodania: 2.11.2015 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz