Autos po raz pierwszy na targach Automechanika we Frankfurcie

autos frankfurt

Kto stoi w miejscu ten się cofa. Taka maksyma przyświeca nam cały czas. Dlatego też, chcąc pokazać się szerszemu gronu odbiorców postanowiliśmy po raz pierwszy jako wystawca, a nie jak do tej pory jako gość wziąć udział w międzynarodowych targach Automechanika organizowanych we Frankfurcie.

Na tych targach co roku pojawia się blisko 5 tysięcy wystawców z całego świata, nie mogło zabraknąć tam i nas. Podczas pięciu bardzo intensywnych dni targowych przez nasze stoisko przewinęły się setki gości, odbyło się kilkadziesiąt spotkań. Ten czas poza szukaniem nowych rynków zbytu i odbiorców chcących podjąć z nami międzynarodową współpracę pozwolił nam również nawiązać nowe kontaky z potencjalnymi dostawcami. Dzięki temu nasi klienci będą mieli jeszcze większy wachlarz możliwości doboru właściwej części w różnych zakresach cenowych.

autos frankfurt Automechanika

Podczas wizyty we Frankfurcie promowaliśmy głównie marki ATP oraz Bremann i BlackIron, które znalazły już uznanie wśród naszych klientów eksportowych i mamy nadzieję, że ich popularność nadal będzie rosła. Takie spotkania to doskonała platforma wymiany doświadczeń, poznawania nowych rozwiązań i szukania inspiracji do przyszłych realizacji. Wróciliśmy z Niemiec zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Jesteśmy pewni, że ten debiut otworzy przed nami nowe możliwości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Data dodania: 19.09.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz