Autos rusza w teren razem z Kamena Rally Team

Firma Autos została oficjalnym sponsorem i partnerem warsztatowym Kamena Rally Team i będzie wspierać zespół ścigający się w cyklu szybkich rajdów terenowych Crosscountry.

W ramach współpracy, Autos, jako dystrybutor wyposażenia serwisów z ponad 10.000 produktów warsztatowych w ofercie zapewni ekipie dostęp do najwyższej klasy narzędzi, chemii i niezbędnych w rajdowej codzienności. Dodatkowo będziemy wspierać zawodników swoją wieloletnią wiedzą i umiejętnościami warsztatowymi. Będziecie mogli spotkać nasz DEMO-CAR podczas startów zespołu w „kamenowej” strefie napraw.


Kamena Rally Team

Prezes Autos Marek Sałek, Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz

W skład załogi wchodzą Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz, jeżdżący razem od 2013 roku. Ten rok to dla nich wielki krok naprzód, ekipa została teamem fabrycznym producenta UTV – tj. Polarisa, otrzymując do dyspozycji sprzęt z najwyższej półki – Polaris RZR Pro XP, a co za tym idzie apetyt na trofea jeszcze bardziej wzrósł.


Ciężka praca oraz wytrwałość w dążeniu do celu, zaowocowały zdobyciem w tym roku Mistrzostwa Europy w klasie FIA CEZ. Ten tytuł, to zdecydowanie największy sukces ekipy rajdowej, który panowie przypieczętowali podczas zawodów na Węgrzech.


Sama dyscyplina to połączenie najlepszych cech z pojazdów terenowych: skok zawieszenia, niska masa, duża moc, napęd 4x4, które zapewniają niesamowicie efektowne przejazdy, zawody z udziałem tego typu maszyn są bardzo emocjonujące.


Do największych sukcesów ekipy Kamena Rally Team należą:

Kamena Rally Team na najwyższym stopniu podium

Tomek i Darek uważają, że im trudniej tym lepiej, stąd plan wystartowania w najtrudniejszym z rajdów – Rajdzie Dakar w 2023r. Cieszymy się, że możemy wspierać polski motosport, a jednocześnie tak ambitnych zawodników.


Na początku współpracy pojawiło się pytanie; jak Autos – dystrybutor części do samochodów ciężarowych, może wspomóc ekipę ścigająca się w rajdach samochodowych. Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego. Zdradzimy Wam, że będąc obecnymi podczas nagrań, poczuliśmy MOC pojazdu, którym ściga się Kamena Rally Team.Red. Autos

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz