Autos Truck Day 2016 już blisko!

logo truck day

Zbliża się VI edycja targów Autos Truck Day. W tym roku na gości czekać będzie blisko 50 wystawców z kraju i ze świata prezentujących swoje produkty i najnowsze rozwiązania dedykowane branży użytkowej, konkurs z nagrodami „Mistrzowska jedenastka”, gadżety i atrakcje dla odwiedzających targi, występ kabaretowy i muzyczne show w wykonaniu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm oraz wspólne świętowanie 25. urodzin firmy Autos. Tak w skrócie będą wyglądały targi Autos Truck Day.

10 czerwca w centrali Autos w Solcu Kujawskim już po raz szósty odbędą się Targi Autos Truck Day, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających gości. Liczba wystawców chętnych zaprezentować swoją ofertę rośnie z dnia na dzień, podobnie jak liczba zaproszonych gości. Dla obu stron ważna jest utrzymywana od początku organizacji tych spotkań zamknięta formuła, która pozwala skoncentrować się na merytorycznych dyskusjach na temat branży i obserwowanych w niej zmian. Tegoroczne targi to również okazja do wspólnego uczczenia obchodzonego w tym roku jubileuszu 25-lecia firmy Autos.

Co roku ATD odwiedza około 1000 gości – klientów Autos, wśród których są między innymi właściciele i przedstawiciele firm transportowych oraz warsztatów, którym tematyka ciężarowa towarzyszy na co dzień. Na praktyków czekać będzie kilkugodzinny panel szkoleniowy, gdzie poruszane będą różne zagadnienia. Szkolenia będą prowadzone zarówno przez specjalistów Autos oraz przedstawicieli wystawców: Mahle, Hengst oraz Fersy.

Spotkanie na Autos Truck Day to też doskonała okazja do integracji. W tym roku na gości czeka szereg atrakcji sportowo-zręcznościowych takich jak wyścigi gokartowe, mecz megapiłakrzyków, bramka celnościowa, strefa konsolowa FIFA, strzelnice, pierwsza pomoc i wiele innych konkurencji. W związku z tym, że data ATD zbiega się z otwarciem EURO 2016 nie zabraknie również konkurencji związanych z piłką nożną. Wszystko to składa się na „Mistrzowską jedenastkę”, czyli wspaniałą okazję do zdobycia wartościowych nagród za pokonanie wszystkich konkurencji i osiągniecie najlepszych wyników. Drugą cześć targów otworzy parada między innymi młodych piłkarzy.

Nie zabraknie również Lotariady, która jest stałym elementem tych spotkań i okazją dla gości do wylosowania fantastycznych nagród. Spotkanie po raz kolejny poprowadzi znana widzom telewizji TTV i klientom firmy Autos Aleksandra Kutz, która na targach Autos Truck Day pojawi się już po raz czwarty. Ola jest fanką motoryzacji i wielbicielką motocykli. Jej szczególną pasją jest stunt, dlatego w tym roku goście ATD będą mieli okazję podziwiać stunterów podczas akrobacji na motocyklach. Wieczorny program artystyczny rozpocznie występ kabaretu Chatelet, który mamy nadzieję wprowadzi publiczność w doskonały humor, a uświetnieniem tegorocznego spotkania będzie jedyne w swoim rodzaju muzyczne show absolutnej i kultowej ikony polskiej muzyki – Beaty i zespołu Bajm.

Szczegółowy program jest dostępny na www.targi.autos.pl

Data dodania: 16.05.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz