Autos Truck Service dołącza do sieci NexusTruck.

Autos Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, ciągników siodłowych i autobusów. Spółka założona w 1991 roku stale poszerza swoją działalność w Polsce i krajach ościennych, realizując sprzedaż części zamiennych poprzez sieć niemal 100 oddziałów.

Siedzibą główną firmy jest Solec Kujawski. Firma Autos to również wielomarkowa sieć serwisowa posiadająca serwisy własne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w Solcu Kujawskim, Inowrocławiu, Włocławku i Grudziądzu, a także współpracująca z licznymi warsztatami na terenie Polski, Czech oraz Słowacji.

autos truck nexus

Firma Autos od stycznia 2015 roku jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International SA z siedzibą w Genewie, a od stycznia 2017 roku współtworzy Nexus Automotive Central Europe, spółkę której celem jest między innymi wdrożenie na polskim rynku strategicznych inicjatyw Nexusa w regionie Europy Środkowej, w tym koncepcji warsztatowej NexusTruck. Firma Autos posiadając wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów i ciesząc się renomą wśród klientów podjęła decyzję o dołączeniu na przełomie roku czterech swoich warsztatów Autos Truck Service do sieci NexusTruck, przygotowana zostanie również oferta współpracy w ramach koncepcji NexusTruck dla warsztatów niezależnych w Polsce. Stworzenie profesjonalnej sieci warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe jest odpowiedzią na potrzeby klientów, szczególnie posiadających flotę wielomarkową oraz chcących naprawiać swoje pojazdy u jednego partnera. Autos oferuje wiele rozwiązań innowacyjnych na rynku usług serwisowych oraz przede wszystkim know-how zdobyte na przestrzeni ponad 20 lat w branży serwisowej. Naszą kompleksową ofertę dopełniają własne, doskonale wyposażone magazyny części za miennych. Dzięki asortymentowi ponad 50 tysięcy pozycji dostępnych „od ręki” możecie Państwo liczyć na przyśpieszony termin napraw, nie ponosząc równocześnie dodatkowych kosztów związanych ze sprowadzeniem towaru. Ponad to wiemy jak ważne są profesjonalne i partnerskie relacje z klientami. Należy podkreślić że warsztaty Autos Truck Service pracują na życzenie klienta 7 dni w tygodniu nawet przez 24 godziny na dobę, posiadamy również całodobową pomoc drogową. Liczymy że wspólna wymiana doświadczeń z kolegami z zagranicy tworzącymi sieć warsztatową NexusTruck w Europie pozwoli nam doskonalić naszą ofertę warsztatową i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Data dodania:

PROMOCJE