Autos w oczach najmłodszych

Rok 2021 był dla nas wyjątkowy. Firma Autos obchodziła pełny jubileusz 30 lat nieprzerwanej działalności, umacniając swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym.

Baron (3 lata)
Baron 3 lata

Rozrastająca się każdego roku sieć sprzedaży części do samochodów ciężarowych oraz powiększająca się liczba punktów sprzedaży części do maszyn budowlanych to niewątpliwe powody do dumy. Nasze dotychczasowe sukcesy są zasługą naszych pracowników, nierzadko z wieloletnim stażem oraz takich, którzy pracują w Autos od samego początku istnienia firmy. Z tej wyjątkowej okazji zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci naszych pracowników. Tematem przewodnim było ”30 lecie firmy Autos”. Technika wykonania nie była narzucona, zdaliśmy się na kreatywność oraz wyobraźnię dzieci, które podczas ostatniego konkursu w czasie lockdown-u nt. „Super bohaterowie naszych czasów” nas mile nas zaskoczyły, okazując wysoki poziom artyzmu.

Tym razem również każda nadesłana praca było dowodem, że nasi wzorowi pracownicy mają bardzo uzdolnione pociechy. Znalazły się na nich nawiązania do codziennej pracy oraz wyobrażenia dotyczące miejsca pracy swoich rodziców. Niektóre z nich zaskoczyły nas techniką wykonania i użytecznością. Wykonane z filcu mogą z powodzeniem stać się unikatowym przydatnym brelokiem. Po raz pierwszy wykonano pracę z klocków Lego, prezentującą warsztat Autos. 6 letni Wiktor - autor nowatorskiego pomysłu oraz wykonawca pracy zadbał o każdy detal profesjonalnego warsztatu, nie zapominając nawet o wysokim pylonie, na którym umieszczona była reklama Autos. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Laureaci otrzymali dyplomy i cenne nagrody, a pozostali uczestnicy dyplomy oraz upominki.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:


Kategoria do lat 7
Wiktor K. (6 lat)

Wiktor K. (6 lat)


Kategoria do lat 13
Helenka B. (9 lat)Anna K. (10 lat)

Helenka B. (9 lat)
Helenka B. (9 lat)


Oraz wyróżnienie za technikę wykonania:
Julia Dz. (7 lat)
Sebastian Dz. (10 lat)
Nela K. (5 lat)


Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Helenka B. (9 lat)
Julia 5lat
Julia 7lat
Kajetan
Anna R.
Nela 5lat
Lidka 6lat
Sebastian 10lat

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz