Autostrada nowa edycja

Autostrada nowa edycja 2021-2022

Ruszyła kolejna edycja programu Autostrada, który już od 10ciu edycji cieszy się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem. Przez 10 lat Autostrada na trwałe wpisała się w świadomość naszych klientów i wielu z Państwa nie wyobraża sobie bez niej zakupów w naszej sieci!

Mechanizm jest prosty: kupujesz – zyskujesz! Żeby zyskać jeszcze więcej wystarczy podczas zakupów wybierać produkty z oferty partnerów akcji. Wybierając np. filtry marki Hengst na Państwa konto w programie wpłynie więcej punktów niż w przypadku zakupów filtrów innych marek - 1 punkt za każdą wydaną złotówkę.

Autostrada Punkty

Doładowanie punktów na konta odbywa się raz w miesiącu przez cały okres trwania programu. Każdy z uczestników zebrane na swoim koncie środki zamienia na gotówkę na karcie i korzysta kupując co chce i gdzie chce! Jeżeli jeszcze nie masz karty z poprzedniej edycji zamów ją koniecznie przez swoje konto w programie.

Kartą przedpłaconą Mastercard Sodexo można płacić w ponad 500 000 punktów w całej Polsce, również w Autos, ale też podczas zakupów Internetowych i w punktach poza granicami naszego kraju (wszędzie tam gdzie akceptowane są karty Mastercard).

Jeśli jeszcze nie bierzecie Państwo udziału w programie nic straconego! Wystarczy wejść na stronę autostrada.autos.com.pl , kliknąć „Załóż Konto” i wysłać zgłoszenie. Po akceptacji zgłoszenia na podanego maila otrzymacie login i hasło do swojego konta.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w 10 edycji programu Autostrada. Akcja trwa od 1.09.2021 do 31.07.2022 r.

Autostrada Partnerzy akcji

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz