Autostrada pełna korzyści – również na ATD 2016

Targi Autos Truck Day 2016 jak co roku dały gościom możliwość wzięcia udziału w „Loteriadzie”, konkursie „M 11”, w którym na najlepszą jedenastkę czekały rowery górskie i innych atrakcjach pozwalających zdobyć rozmaite upominki.

Na wszystkich, którzy nie mieli dotąd okazji dołączyć do programu lojalnościowego dedykowanego wszystkim klientom sieci czekała możliwość zapisania się oraz otrzymania 1000 punktów na start. Na stoisku Autostrady, które można było znaleźć w strefie targowej można było zapisać się do newslettera Autos oraz dołączyć do programu Autostrada. Chętnych nie brakowało, ale była to również doskonała okazja do rozmów z zapisanymi uczestnikami, którzy chcieli dopytać o szczegóły czy poznać plany na przyszłe super promocje.

autostrada autosautostrada stoisko

Autostrada rozpoczyna właśnie trzeci miesiąc funkcjonowania. Program potrwa do końca 2016 roku i w tym czasie uczestnicy zdobywają kilometry w trzech kategoriach. Duże kilometry za zakupy szesnastu premiowanych w programie marek BlackTech, Bosch, Dayco, Fomar Friction, Frimatec, Fristom, FTE, Hengst, Knorr-Bremse, Monroe Magnum, Nissens, SKF, Textar, Total, Valeo i Wabco , gdzie jedna wydana złotówka to jeden kilometr na koncie uczestnika. Małe kilometry są do zdobycia za wszystkie pozostałe zakupy, a przyznanej ilości bezpośrednio podczas zakupów decyduje uczestnik oraz super kilometry. Te ostatnie to cykliczne promocje dotyczące całego asortymentu wybranej marki lub jej konkretnego produktu. W maju super kilometry można było zdobyć za zakupy klocków hamulcowych OptiPACK od Valeo. Już od poniedziałku 20 czerwca kolejne super kilometry zapewni marka Nissens i jej sprężarki klimatyzacji za zakup, których uczestnik programu otrzyma dodatkowe 3000 kilometrów. Promocja potrwa dwa tygodnie. Kolejnych super promocji warto szukać na stronie internetowej programu Autostrada i na stronie Autos. Każda promocja do doskonała szansa na zdobycie dodatkowych kilometrów.

Zapraszamy wszystkich już uczestniczących i tych, którzy jeszcze się zastanawiają do zakupów i zbierania kilometrów, które przekładają się na korzyści, a konkretnie na nagrody z katalogu, który mieści aż 1600 propozycji, z których każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Uczestnicy, którzy dołączyli do programu podczas Targów Autos Truck Day już niebawem otrzymają powiadomienie sms i 1000 kilometrów na dobry początek.

Data dodania: 16.06.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz