„Autostrada” zamknięta – nagrody wydane

Punkty w programie można było zbierać w zamian za zakupy od kwietnia do końca listopada 2015 roku. Natomiast wymieniać je na nagrody można było do końca stycznia 2016. Skorzystała z tego zdecydowana większość uczestników IV edycji programu.

Program motywacyjny, który od 4 lat towarzyszy klientom Autos i w ostatniej edycji cieszył się bardzo dużą popularnością. Zasady są od początku niezmienne – zakupy marek premiowanych w „Autostradzie” są nagradzane punktami, które później każdy uczestnik może wymienić na nagrody. W ostatniej edycji dotyczyło to, aż 20 bardzo popularnych marek części zamiennych.

Korzyści dla klientów wynikające z takich działań są bardzo proste. Zakupy robią wszyscy, a biorąc udział w takim programie jak „Autostrada” dodatkowo ma się możliwość w zamian otrzymać nagrody. Atutem jest też fakt, że wybór nagród jest uzależniony tylko i wyłącznie od decyzji samego klienta. Mając dostęp do katalogu online samodzielnie można już na początku założyć, jaką nagrodę chce się dostać. W minionej edycji największym zainteresowaniem cieszyła się elektronika od odtwarzaczy muzyki przez konsole do gier na telewizorach i sprzęcie kuchennym kończąc, poza tym biżuteria i narzędzia.

W IV edycji „Autostrady” brało udział 2116 uczestników, którzy uzbierali w sumie blisko 24 miliony punktów. Teraz przed nami krótka przerwa, a za kilka miesięcy wracamy z V edycją programu motywacyjnego dla klientów Autos. Mamy nadzieję, że tendencja pozostanie wzrostowa i w kolejnej edycji będzie nas jeszcze więcej.

Data dodania: 11.02.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz