FERSA – eksperci w dziedzinie łożysk

Fersa Bearings jest europejskim producentem łożysk, który dążąc do doskonałości gwarantuje łożyska najwyższej jakości. To międzynarodowa firma działająca na rynku globalnym, posiadająca zakłady produkcyjne i centra dystrybucji na całym świecie. Dzięki temu jest ona w stanie zapewnić kompleksową obsługę klienta, która stanowi jej znak rozpoznawczy. Innowacja, jakość i staranna obsługa klienta to wyróżniające Fersę elementy, które tworzą światową markę, uznawaną przez najbardziej wymagających klientów rynku wtórnego oraz klientów reprezentujących najlepsze międzynarodowe przedsiębiorstwa produkcyjne (OEM).

Fersa Bearings projektuje, produkuje i dystrybuuje łożyska standardowe i zaawansowane dla niemal każdego rodzaju zastosowań w branży motoryzacyjnej, pojazdów ciężarowych, w sektorze przemysłowym i rolniczym. Główne procesy takie, jak rozwój inżynierii produkcji, projektowanie produktu, jak również gwarancja jakości, zarządzanie logistyczne i sprzedaży przeprowadza się w głównej siedzibie firmy w Saragossie w Hiszpanii.

Jakość procesów produkcyjnych Fersy jest uznawana przez największych producentów branży motoryzacyjnej i pojazdów ciężarowych. To uznanie jest jej siłą napędową w nieustannym dążeniu do realizacji planów udoskonalających. Inwestycje w firmowych zakładach produkcyjnych nie tylko spowodowały wzrost możliwości produkcyjnych, lecz również pozwoliły na wprowadzenie światowej klasy linii produkcyjnych, które poprzez dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klientów, pozwalają zagwarantować łożyska najwyższej jakości.

Każdy etap produkcji, projektowania, opracowywania, tworzenia prototypów i procesów masowej produkcji łożysk podlega precyzyjnym procesom testowania, jak również weryfikacji jakości projektu i wyrobu. Zaangażowanie firmy Fersa w zakresie innowacji jest jednym z filarów jej sukcesu. Rozwój oferty linii produktów, największe inwestycje w zakresie badań i rozwoju, ścisła współpraca z wiodącymi instytutami technicznymi oraz doświadczenie pozwoliły na wprowadzenie na rynek nowej rodziny produktów, dla najbardziej wymagających rynków motoryzacyjnych. Certyfikat EFQM 4 Start, który ostatnio uzyskała Fersa wzmacnia jej dążenie do doskonałości w ramach wszystkich procesów produkcyjnych i usług dla klientów.

Fersa, jako producent wysokiej jakości produktów, gwarantuje zgodność z najwyższymi standardami wymaganymi w zakresie wykorzystywania najwyższej jakości stali w procesie produkcji, standardowych konstrukcji powierzchni styku, a także prawidłowego pakowania i smarowania części. Ciągłe dążenie do doskonałości w stosowanych procesach pozwala jej oferować pełną gwarancję produktów do wszelkiego rodzaju zastosowań, dla których zostały zaprojektowane. Jednym z głównych celów firmy jest dalsze polepszenie jakości produktów i procesów, w ramach którego uzyskała ona następujące certyfikaty: w 1997 r. ISO 9001:2008, w 2002 r. ISO 14001:2004 i ISO TS/16949:2009 w 2006 r.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, Fersa przez ostatnie 45 lat jest obecna w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach. Kluczową rolę w tym procesie globalizacji odgrywają również dystrybutorzy. Stałe wsparcie, jakie firma otrzymuje od swoich klientów sprawia, że jest to jedna z wiodących marek dostawców łożysk na całym świecie.

Referencje dostępne w sieci sprzedaży Autos.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz