Klienci Autos kibicują Polakom podczas Euro 2016

wspólne kibicowanie Autos

Czas takich wydarzeń sportowych jak Euro 2016 to w sieci Autos okazja do wspólnego kibicowania. Tak też nazywa się trwający właśnie cykl spotkań oddziałów Autos z klientami.

Wydarzenia sportowe są doskonałą okazją do integracji i wspólnych spotkań. Dlatego wspólnie z patronami, którymi w tej edycji są takie marki jak Bremann, Total, Mann Filter, Textar, Wabco, Black Iron, Fomar oraz ATP postanowiliśmy wykorzystać czas mistrzostw i wspólnie kibicować naszej reprezentacji. Podczas spotkań najważniejszy zawsze jest oczywiście mecz, ale poza sportowymi emocjami goście biorą również udział w konkursach i losowaniach nagród ufundowanych przez organizatora i partnerów tego projektu. To druga edycja spotkań pod hasłem „Wspólne kibicowanie”. Wcześniej takie spotkanie miało miejsce w 2012 roku podczas Euro rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie.

Do tej pory kibice mięli okazję wykazać się wspaniałym dopingiem w Ełku, Kielcach, Tomaszowie Lubelskim, Elblągu, Sokołowie Podlaskim, Włocławku, Gnieźnie, Kluczborku, Opolu, Koninie, Działdowie, Jarosławiu i Starogardzie Gdańskim. Przed nami jeszcze kilka spotkań podczas kolejnych meczy naszej reprezentacji. Mamy nadzieję, że emocji nie zabraknie, a nasza drużyna nadal będzie wygrywać.

wspólne kibicowanie sponsorzy

Galeria zdjęć ze spotkania:

Data dodania: 24.06.2016 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz