Klient Autos pierwszym zwycięzcą wycieczki na Mauritius

Z początkiem kwietnia w sieci sprzedaży Autos rozpoczął się ogólnoeuropejski konkurs marek Meritor i TruckTechnic. Główną nagrodą są trzy dwuosobowe wyjazdy na Mauritius. Kwietniowe losowanie okazało się szczęśliwe dla klienta Autos z Kluczborka.

Konkurs marek Meritor i TruckTechnic trwa od 1 kwietnia. Każdy klient, który w tym czasie kupi w sieci sprzedaży Autos części tych marek otrzymuje kupon, który uprawnia go do udziału w losowaniu nagród. Wystarczy zarejestrować kupon i powalczyć o nagrody rzeczowe i nagrodę główną – trzy wyjazdy na Mauritius. To i odrobina szczęścia może przyczynić się do przeżycia niezapomnianych wakacji.

Dokładnie taką drogę przeszedł Pan Wojciech Kałuża, który w oddziale Autos w Kluczborku kupił zestaw naprawczy zacisku Meritor, odebrał kupon, zarejestrował się i jako pierwszy uczestnik konkursu Meritor i TruckTechnic wygrał dwuosobową wycieczkę na Mauritius. Poinformowany przez oddział Autos w Kluczborku o szczęśliwym dla niego losowaniu i wygranej jednej z trzech głównych nagród nie krył swojego zaskoczenia i przede wszystkim zadowolenia. Oddział Autos w Kluczborku okazał się dla niego bardzo szczęśliwy. Mamy nadzieję, że dla pozostałych klientów biorących udział w akcji Meritora i TruckTechnic będzie podobnie.

Pozostaje jeszcze oficjalne przekazanie symbolicznego biletu i gratulacje od przedstawicieli firmy Meritor i TruckTechnic oraz Autos. Planowany termin podróży to najprawdopodobniej listopad. Gratulujemy szczęśliwemu zwycięzcy i zachęcamy innych do udziału, bo w puli poza nagrodami rzeczowymi wciąż czekają jeszcze dwie wycieczki na Mauritius.

Akcja promocyjna Meritor i TruckTechnic trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca. W tym czasie za dokonanie zakupu produktów tych dwóch marek klient otrzymuje kupon. Kod z kuponu wpisany na
www.meritor-vip.com gwarantuje dział w losowaniu nagród rzeczowych takich jak markowe zegarki, tablety czy kamery GoPro. Główną nagrodą jest losowana, co miesiąc dwuosobowa podróż na Mauritius.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz