KOMPOS-IT - zorganizuj swoją przestrzeń!

Jaka jest różnica pomiędzy "każdą ciężarówką" a "Twoją ciężarówką"? Różnica tkwi w szczegółach, w indywidualnym podejściu osoby korzystającej z pojazdu, wyborze akcesoriów, unikalnym połączeniu elementów, które zamienia standardowy pojazd w wygodne miejsce, w jakim spędzasz całe dni i odpoczywasz w nocy, a więc w idealnego partnera do pracy. Grupa Lago, producent akcesoriów zmieniających "każdy pojazd” w „Twój pojazd”, proponuje swoim klientom nowy system przechowywania podróżnego: Kompos-it - wielomodułowe i uniwersalne rozwiązanie, zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z życiem w drodze. To propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich codzienne czynności były uporządkowane i zorganizowane w każdym szczególe.

Innowacyjna kompozycja

Kompos-it to produkt rewolucyjny, tworzący własną kategorię, którą można określić, jako wielofunkcyjne przechowywanie podróżne. To, co było tradycyjnie nazywane skrzynką narzędziową, teraz przyjmuje zupełnie nowy wymiar na każdym etapie cyklu życia - począwszy od samego procesu tworzenia poprzez możliwości aż po zastosowanie.

skrzynia lago 1

Lago debiutuje skrzyniami modułowymi w dwóch pokaźnych wymiarach: 1200x600x650mm i 1000x600x650mm, jednak w ciągu najbliższych kilku lat planowane jest stopniowe rozszerzanie oferty o kolejne zróżnicowane parametry. Zestawy wykonano z mieszanki polipropylenu, żywicy acetalowej, aluminium i ocynkowanej stali, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Kompos-it składa się z sześciu pojedynczych, płaskich elementów, które można dowolnie składać, wybierając dogodną dla siebie kombinację. Pozwala to na zmniejszenie objętości bagażu nawet o 60%, co jest korzystne nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia, lecz także ze względu na ochronę środowiska, zwłaszcza w odniesieniu do problemu emisji dwutlenku węgla.

skrzynia lago 2

Skrzynie Kompos-it zostały wyposażone w atrybuty, które umożliwiają kreowanie niepowtarzalnych miejsc przechowywania, najlepiej odpowiadających oczekiwaniom użytkownika. Rezultatem tego podejścia jest stworzenie przestrzeni zaspokajającej wymagania podyktowane przez każdy, specyficzny rodzaj transportu lub po prostu spełniającej indywidualne potrzeby samego kierowcy. Wśród szerokiego wachlarza akcesoriów, dostępnych również w sieci Autos, znajdują się m.in. poziome i pionowe przegrody, półki, szuflady, a nawet podróżna „kuchnia” ze skrzynką izoterma, aluminiowym blatem roboczym i wbudowanym oświetleniem LED.

Mechanizm czyli kluczowa sprawa

Pojedyncze szuflady poruszają się po szynach z hamującymi ogranicznikami uniemożliwiającymi pełne wyciągnięcie szuflady, co zapobiega przypadkowemu rozlaniu się lub rozsypaniu zawartości. Zamknięta pokrywa stanowi z pudełkiem idealnie dopasowaną całość, która zapewnia stopień wodoszczelności na poziomie IP56. Przed dostaniem się wody i pyłów do środka skrzyni chroni również kompletny system orynnowania, który odprowadza zebraną wodę na obrzeża pokrywki tak, że nie wpada ona do środka pudełka przy otwieraniu. Wzdłuż górnych krawędzi Kompos-it umieszczono szereg zatrzasków blokujących (3 w przypadku pudełka o długości 1200mm), które zatrzaskują się automatycznie, pod wpływem nacisku podczas zamykania skrzyni. Naciśnięcie pojedynczego czerwonego aktywatora w prawym, górnym rogu otwiera wieko. Dodatkowo każdy system wyposażony jest w unikalny klucz. Opcjonalnie dostępny jest system wspomagania otwierania SERVO, który wykorzystuje klucz RF, aby aktywować mechaniczne działanie zamka.

skrzynia lago 3

Kompos-it została zaprojektowana tak, by współgrać z pojazdem, stąd dwie możliwości instalacji: bezpośrednio do ramy lub nadwozia. Każda z nich wymaga oryginalnych narzędzi do montażu, w pełni zintegrowanych z konstrukcją skrzyni. Wyjątkowa estetyka i dopasowanie, które są wynikiem zaangażowania Lago w testy na poziomie projektowania i produkcji, sprawią, że Kompos-it i Twoja ciężarówka stworzą idealny zespół.

Kompos-it i wszystkie inne akcesoria do pojazdów ciężarowych są dystrybuowane w sieci sprzedaży Autos - partnera handlowego marki Lago.

Data dodania: 19.10.2015r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz