Koncert Świąteczny 2016

Firma Autos wraz z Kujawsko-Pomorskim Stowarzyszeniem Przewoźników Międzynarodowych zaprosiły, jak co roku swoich klientów na Koncert Świąteczny. Tym razem jednak spotkanie odbyło się nie jak do tej pory w Restauracji Autos, a w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej. Wszyscy zaproszeni Goście wraz z osobami towarzyszącymi spędzili miły wieczór pełen niespodzianek i emocji.

wigilia autos

„Doroczne spotkanie świąteczne to już tradycja. W tym roku postanowiliśmy jednak nieco odświeżyć znaną naszym Gościom formułę corocznych spotkań i przyjęliśmy ich w wyjątkowym miejscu, jakim niewątpliwie jest bydgoska filharmonia” - mówi Jolanta Stępień - Kierownik Marketingu firmy Autos. Spotkanie odbyło się 13 grudnia. Tuż po przybyciu na miejsce Goście bardzo licznie wypełnili widownię sali koncertowej. Wieczór rozpoczęło przemówienie Prezesa Autos Pana Marka Sałaka, który podsumował krótko miniony rok będący dla sieci Autos rokiem jubileuszowym - firma obchodziła 25-lecie działalności. Po podsumowaniu przyszła kolej na życzenia świąteczne i noworoczne.

Po życzeniach i przemówieniach na scenie pojawił się zespół Brathanki, który oczarował publiczność kolędami przeplatanymi z autorskim repertuarem zaśpiewanym brawurowo przez Agnieszkę Dyk, która z zespołem jest związana d 2009 roku. Artyści przygotowali najbardziej znane polskie kolędy w aranżacji „na góralską nutę”. Utwory porwały do śpiewania wraz z zespołem tłumnie przybyłych Gości. Oklaskom po występie nie było końca.

Po koncercie na scenie odbyła się losowanie nagród. Blisko 30. osobom zgromadzonym na sali dopisało szczęście. Odebrali nagrody ufundowane przez Autos oraz Bosch, Exide, Febi, KM Germany, Fomar, Fristom, Hengst, Monroe, Nissens, Textar, Total, Valeo oraz bank City Handlowy.

Po koncercie i emocjach związanych z loteriadą Goście udali się do foyer gdzie odbył się bankiet. To była dla wszystkich doskonała okazja do rozmów i składania życzeń. Wyśmienity poczęstunek i symboliczny kieliszek wina był zwieńczeniem spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się również w kolejnych latach.

wigilia autos sponsorzy
Data dodania: 22.12.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz