Kupuj sprzęgła LuK i podwajaj swoje punkty

luk

Kupuj sprzęgła LuK i podwajaj swoje punkty

Zamiast 3000 punktów bonusowych, którymi premiowany jest zakup sprzęgła do pojazdu ciężarowego, możesz uzyskać 6000! Przypominamy, że warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie aktywnego konta na portalu REPXPERT, zarejestrowanego na warsztat samochodowy oraz posiadanie dowodów zakupu rejestrowanych produktów.


Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem portalu

Wejdź na stronę rejestracji www.repxpert.pl/pl/ i zarejestruj konto użytkownika, podając wymagane dane.
Po zarejestrowaniu konta, zaloguj się, a następnie kliknij na przycisk MOJE PUNKTY, który doprowadzi cię do strony umożliwiającej wpisywanie kodów umieszczonych na kuponach bonusowych, dostarczanych z zakupionymi produktami.
Punkty bonusowe zarejestrowane na swoim koncie możesz wykorzystać do dokonywania zakupów w sklepie bonusowym portalu REPXPERT.


Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu REPXPERT

Zaloguj się na portalu korzystając z sekcji logowania. Po kliknięciu na przycisk MOJE PUNKTY, znajdziesz się na stronie. Wprowadź kod z kuponu znajdującego się w opakowaniu zakupionego produktu LuK. Przypominamy, że promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku.

Mamy też specjalny bonus dla klientów sieci Autos! Każdy z Państwa kto przeczyta powyższy artykuł, zarejestruje się w portalu repxpert.pl i na końcu rejestracji poda hasło Autos (uwaga na małe i duże litery) – otrzyma dodatkowo 1000pkt na start!

Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz