Marka WAECO doceniona

Dostępne w ofercie sieci Autos klimatyzatory Waeco CoolAir zostały nagrodzone przez czytelników niemieckich magazynów specjalistycznych.

Czytelnicy magazynów "Lastauto omnibus", "Trans aktuell" oraz "Fernfahrer" zdecydowali o zwycięstwie klimatyzatorów postojowych WAECO CoolAir w kategorii "Chłodzenie i ogrzewanie".

W prestiżowym rankingu głosujący zostali poproszeni o ocenę przede wszystkim jakości produktów i oferowanego serwisu oraz wizerunku kilku wiodących marek.

Nagroda "Best Brand 2015" została przyznana marce Waeco i dołączyła tym samym do pokaźnej kolekcji wyróżnień dla klimatyzatorów serii CoolAir. Produkty te, w pierwszej kolejności, zapewniają kierowcom dodatkowy komfort i wygodę w podróży. Ponadto jednak umożliwiają im wykonywanie pracy bardziej zrelaksowanym, a przez to także skoncentrowanym.

Klimatyzatory postojowe WAECO CoolAir są nie tylko przemyślane w każdym szczególe, ale też doskonale się prezentują. Koncepcja montażu CoolAir sprawia, że instalacja wszystkich elementów przebiega szybko i sprawnie dzięki wykorzystywaniu już istniejących otworów montażowych. Tak samo łatwo przebiega demontaż, który z racji braku jakichkolwiek dodatkowych wierceń i otworów - nie pozostawia po sobie żadnych śladów.

Klimatyzatory postojowe należą do najpopularniejszych akcesoriów montowanych w pojazdach ciężarowych, co jest o tyle zrozumiałe, że zapewniają kierowcom spędzanie obligatoryjnych przerw w trasie w przyjaznym klimacie, niezależnie od panujących za oknem warunków pogodowych. Ich działanie pozwala zminimalizować oznaki zmęczenia i stresu powodowanego przez upały. To z pewnością istotny powód, dla którego warto mieć klimatyzator CoolAir w swoim samochodzie. Należy również zwrócić uwagę na fakt,iż w najbliższym czasie w krajach Europy Południowej zostanie wprowadzony w okresie letnim zakaz poruszania się ciężarówek o DMC powyżej 12 ton, które nie są wyposażone w klimatyzację postojową.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Autos, w której znajdziecie Państwo zarówno klimatyzatory jak i zestawy montażowe dostępne dla pojazdów różnych marek. Dobry klimat w podróży jest bardzo ważny i warto o niego zadbać.

coolair rt 880
coolair rt 880 1
coolair sp950t
coolair sp950c
Data dodania: 3.07.2015 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz