Medal Mistrzów Świata 2018 w siatkówce wylicytowany przez Autos.

W naszym kraju siatkówka cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Mecze reprezentacji Polski gromadzą tysiące fanów w halach sportowych (przed czasami pandemii), a miliony przed telewizorami. Jest wręcz jednym ze sportów narodowych. Złoto Mistrzostw Świata jest na pewno niesamowitą pamiątką. Nasza firma, poprzez aukcje WOŚP, stała się posiadaczem takiej pamiątki. Medal tym cenniejszy, że w finale w 2018 roku nasza reprezentacja pokonała drużynę Brazylii, a nigdy z tym teamem nie było naszym chłopakom łatwo wygrać.


Medal Mistrzów Świata 2018

Na zdjęciu: Moment przekazania medalu przez Prezydenta Kalisza Magdalenie i Łukaszowi Zającom


W czwartkowe popołudnie, w kaliskim ratuszu, odbyło się oficjalne przekazanie złotego krążka. Na orkiestrowe licytacje przekazał go Prezydent Krystian Kinastowski wraz z wiceprezydentami Grzegorzem Kulawinkiem i Mateuszem Podsadnym. Przywieziona z włosko – bułgarskiego czempionatu, nagroda za zostanie najlepszą reprezentacją globu, trafiła w ręce włodarzy Kalisza od prezesa PZPS w podziękowaniu za organizację Finału Mistrzostw Polski Juniorów.

W tym roku Autos wygrał licytację i stał się posiadaczem mistrzowskiego medalu. W imieniu zarządu Autos medal został odebrany przez Kierownik Oddziału Kalisz i Jarocin, Magdalenę Zając wraz z mężem Łukaszem.

Medal Mistrzów Świata 2018

Na zdjęciu: Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski, Magdalana i Łukasz Zającowie-Autos Kalisz, Wiceprezydent Kalisza Grzegorz Kulawinek


- Gratuluję i dziękuję za udział w licytacji. Jestem przekonany, że medal będzie cenną pamiątką dla kibiców, ale i dowodem na szczodrość i zauważanie potrzeb innych – powiedział Krystian Kinastowski, prezydenta Miasta Kalisza.

Cieszymy się, że dzięki tej aukcji konto fundacji, a co za tym idzie na pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy trafiło kolejne ponad 13 000 złotych. Pamiętajmy, że „każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia Świat, czyjś Świat”.


Zdjęcia: Magdalena Bartnik - Urząd Miasta Kalisza

Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz