Mikołajki z Autos

W Gdyni oraz w Nowym Stawie nasi pracownicy brali czynny udział w mikołajkowych konwojach ciężarówek.

Ulicami Gdyni przejechał kolorowy konwój Mikołajów w Ciężarówkach. W tym wydarzeniu brało udział 70 ciężarówek, kolorowo oświetlonych i głośno trąbiących, sprawiając największą radość najmłodszym mieszkańcom miasta. Na parkingu centrum handlowego, gdzie był start i meta konwoju odbywały się liczne konkursy na najładniejszą z ciężarówek, najładniejszy wystrój świąteczny ciężarówki oraz licytacje przedmiotów i zbiórka darów na rzecz Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.

W minioną sobotę ulicami Nowego Stawu przejechał kolejny świąteczny konwój, na czele którego jechali Mikołaje na motorach. Liczni mieszkańcy miasta i okolic powitali również ciężarówki, które w asyście klaksonów i światełek, wjechały na rynek miasta. Oprócz spotkania z długo oczekiwanym gościem- Św. Mikołajem, imprezie towarzyszyły liczne występy artystyczne, bieg św. Mikołaja oraz mikołajkowa zumba. A wszystko po to, aby wesprzeć dzieci z Domu Dziecka.

Obie imprezy odbyły się w bardzo radosnej świątecznej atmosferze a hojność darczyńców przerosła oczekiwania organizatorów. Mamy nadzieję, że Konwoje Mikołajów na stałe zagoszczą w kalendarzach wydarzeń.


Mikołajki z Autos

Obejrzyj galerię zdjęć


Data dodania:

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz