Najnowszy numer Informatora Autos

informator nr32

Zapraszamy do lektury ostatniego w tym roku wydania Informatora Autos. Nowy numer to ponad 70 stron porad i artykułów technicznych, nowości produktowych dostępnych w ofercie Autos oraz promocji cenowych i gadżetowych, których tej jesieni na pewno nie zabraknie.

Upominki czekają na Państwa przy zakupie wybranego asortymentu takich marek jak Exide, Hengst, Knorr-Bremse, Valeo, LuK, Wabco i wielu innych. W numerze również specjalna oferta sezonowa przygotowana z myślą o nadchodzącej zimnie. Nie zabrakło też ciekawych artykułów technicznych i porad dotyczących wkładów osuszacza, akumulatorów, podpowiadających jak redukować koszty w serwisach i wiele innych. W Informatorze Autos znajduje się również informacja o częściach do maszyn budowlanych JCB. Części, które znajdują się w naszym asortymencie to podzespoły: silnika, podwozi gąsienicowych, ramion roboczych, układu hydraulicznego, przeniesienia napędu, układu hamulcowego oraz wyposażenie elektryczne i dodatkowo filtry, oleje, smary.

Nowy numer jest dostępny w oddziałach Autos. Zapraszamy również do zapoznania się z wydaniem elektronicznym, które jest dostępne tutaj.

Data dodania: 3.10.2016r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz