Niekoniecznie jak słoń w składzie porcelany – eRobocze show

ładowarki maszyny budowlane

Już 5 listopada we Włocławku fani ciężkiego sprzętu i nie tylko będą mieli okazję podziwiać pokaz precyzji na najwyższym poziomie w wykonaniu najlepszych operatorów maszyn w naszym kraju.

Podczas wydarzenia eRobocze Show organizowanym już 5 listopada we Włocławku widzowie będą mieli możliwość m. in. podziwiać finał konkursu Big Bau Masters. W tym konkursie operatorzy maszyn będą rywalizować o tytuł Mistrza Operatorów 2016 roku. Uczestnicy podczas walki o ten tytuł będą wykonywać bardzo precyzyjne zadania.

Główną atrakcją zaplanowaną przez organizatorów będzie znakomity pokaz eRobocze Operator Demo Team, w którym operatorzy pokażą, co poza pracą można zrobić z tak potężną maszyną, jaką jest koparka czy koparko-ładowarka.

koparki maszyny budowlane

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 we Włocławku przy ulicy Inowrocławskiej 10 w Ośrodku Szkolenia Zawodowego.

Poza pokazami na eRobocze Show pojawi się również wielu wystawców i fachowców z branży. Pod okiem specjalistów będzie można również sprawdzić własne możliwości na maszynach czy wziąć udział w specjalnym pokazie montażu głowicy silnika. Dostępne będą strefy serwisowe sprzętu oraz wyposażenia, rozmowy z serwisantami, doradztwo ekspertów, prelekcje branżowe i dużo doskonałej zabawy dla każdego!

eROBOCZE SHOW:

  • 8:30-9:00 -Rejestracja zawodników Konkursu Big Bau Masters
  • 9:00 -Rozpoczęcie Konkursu BBM; -Regulamin Konkursu BBM
  • 10:00 -Rozpoczęcie eROBOCZE SHOW; -Regulamin eROBOCZE SHOW
  • 10:20-14:00 -Dynamiczne pokazy pracy na placu manewrowym, wystawa, prelekcje
  • 14:00-14:20 -Pierwszy pokaz grupy eROBOCZE DEMO TEAM
  • 14:20-16:40 -Dynamiczne pokazy pracy na placu manewrowym, wystawa, prelekcje
  • 16:40-16:45 -Podsumowanie imprezy
  • 16:45-17:00 -Pokaz finałowy grupy eROBOCZE DEMO TEAM
  • 17:00 -Zakończenie eROBOCZE SHOW

Autos, jako jeden z partnerów tego wydarzenia zaprasza Państwa serdecznie do wizyty na eRobocze Show. Udział jest bezpłatny, ale swoją obecność należy zgłosić wcześniej u organizatora mailowo info@erobocze.pl lub telefonicznie pod numerem 609 764 779. Przypominamy również, że oddział Autos we Włocławku jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty, a w ofercie znajdą Państwo również części zamienne do maszyn budowlanych, takich producentów jak JCB lub części CAT.

Data dodania: 25.10.2016r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz