Nowa strona internetowa Autos

Zupełnie nowa, w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych, z bardziej intuicyjną szatą graficzną i zaktualizowaną ofertą produktową. Przedstawiamy Państwu nową stronę internetową Autos i zapraszamy do klikania.

Po wejściu na stronę główną widzimy całkowicie nowy panel startowy. Jasne i czytelne menu, duże piktogramy, które intuicyjnie pozwalają dotrzeć do najbardziej interesujących treści bez konieczności przeszukiwania wielu zakładek.

Jedyny element, który pozostał niezmieniony to kolorystyka, w której od wielu lat utrzymana jest cała identyfikacja wizualna firmy. Strona startowa w centralnym punkcie informuje o bieżących aktualnościach, obowiązujących promocjach, nowościach w ofercie i wydarzeniach. Można się z niej przenieść do zakładki z asortymentem, do katalogu części, jak również dzięki mapce bardzo szybko znaleźć dane kontaktowe do każdej filii Autos.

Nowa strona jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Sposób wyświetlania strony dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia.

Z myślą o użytkownikach odwiedzających stronę z urządzeń mobilnych ułatwiony został również kontakt jak i fizyczne dotarcie do oddziałów. Nie trzeba już przepisywać numery telefonu, żeby skontaktować się ze sprzedawcą .

Przeglądając stronę za pośrednictwem smartphona wystarczy kliknąć na numer, z którym chcemy się połączyć i już można pytać o dostępność części, którymi jesteśmy zainteresowani. Podobnie działa mapka, która nie tylko pokazuje lokalizację, ale dzięki możliwości sprawdzania położenia urządzenia wyznaczy trasę z miejsca, w którym znajduje się użytkownik do najbliższego oddziału Autos i pomoże dotrzeć do celu.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się aprobatą użytkowników. Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Czekamy na kontakt pod adresem marketing@autos.com.pl

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz