Nowe propozycje do Haldex

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o produktach dostępnych w ofercie firmy Haldex oraz nowymi rozwiązaniami i usprawnieniami produktów tej marki dostępnych na rynku. Znajdziecie w niej Państwo m. in. siłowniki membranowe, złącza przewodów Protect-O i kilka innych ciekawych propozycji dedykowanych do pojazdów użytkowych.

protect-o haldex

Siłownik membranowo – sprężynowy Haldex Blue Seal

Siłowniki w rozmiarze 16/24 oraz 20/24 serii Blue Seal to sprawdzone przez lata rozwiązanie firmy Haldex. Siłownik membranowo-sprężynowy posiada możliwość zmiany położenia portów przyłączeniowych oraz zawiera narzędzia zwalniające.

Protect-O złącza przewodów

Złącza żółte i czerwone z filtrem wraz z opatentowanym przez firmę Haldex rozwiązaniem – gumową membraną na wejściu zapobiegającą dostawaniu się zanieczyszczeń do układu pneumatycznego. Złącza pneumatyczne po odczepieniu się naczepy zazwyczaj pozostają otwarte pomimo tego, że są wyposażone w pokrywki, co prowadzi do zanieczyszczenia złącz.

Opatentowane przez Haldex złącze Protect-O rozwiązuje ten problem. W prosty i skuteczny sposób wlot do systemu pneumatycznego w złączu zostaje automatycznie zamknięty natychmiast po rozpięciu przewodów. Jest to możliwe dzięki specjalnej gumowej membranie. Kiedy połączenie między ciągnikiem a naczepą zostaje przerwane i przepływ sprężonego powietrza zatrzymany, membrana automatycznie zamyka wlot złącza. Po ponownym podaniu sprężonego powietrza membrana otwiera się.

Haldex Filter Cartridge (HFC)

Haldex HFC zapewnia optymalną ochronę dla pojazdów użytkowych przy najlepszej wydajności osuszania w systemach sprężonego powietrza, które zawiera znaczną ilość wody, brudu, drobin oleju, mgiełki olejowej, i nierzadko drobin przepalonego olej oraz szkodliwe węglowodory. Wkład osuszacza oddziela wszystkie te substancje podczas fazy ładowania systemu pneumatycznego i pozbywa się ich podczas fazy regeneracji. Nowy wkład HCF jest kolejnym krokiem w rozwoju technologii osuszania firmy Haldex, który oferuje dla standardowych osuszaczy optymalne rozwiązanie z wieloma korzyściami dla użytkownika.

Klocki hamulcowe do hamulca ModulT

Komplet klocków hamulcowych do najnowszego hamulca tarczowego Haldex. Hamulec ModulT montowany jest na osiach firmy SAF-Holland. Komplet zawiera gumowy korek zabezpieczający przekładnię regulacji.

Czujniki ABS

Czujnik ABS prosty lub kątowy kompatybilny z każdym systemem hamulcowym. Przewód o długości 0,5m i grubej warstwie izolacji zwiększającej żywotność i odporność czujnika na prace w ciężkich warunkach. W komplecie tuleja oraz smar.

siłownik hamulca
czujnik abs
wkład osuszacza
złącze euro
Data dodania: 19.10.2015r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz