Nowość – oferta oświetlenia Depo

Do szerokiej oferty dostępnej w sieci Autos dołączyły produkty marki Depo, która oferuje bogatą gamę oświetlenia przeznaczoną do pojazdów użytkowych.

W ofercie znalazło się ponad 100 referencji dedykowanych do różnych modeli samochodów ciężarowych takich jak Man, Volvo, Renault, Mercedes, Scania, Daf czy Iveco. Wśród produktów marki Depo są dostępne między innymi halogeny dalekosiężne i przeciwmgielne, kierunkowskazy, lampy do jazdy dziennej oraz pozycyjne, reflektory ksenonowe i wiele innych.

Depo to marka dostępna dziś na wielu światowych rynkach, a istnieje już 40 lat. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości komponentów oświetlenia przeznaczonego do samochodów użytkowych wiodących światowych marek. Depo to certyfikowana marka oferująca produkty wysokiej jakości posiadająca również europejskie homologacje.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat oferty oświetlenia marki Depo zapraszamy do kontaktu z oddziałami Autos, w których nasz wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie oraz inne części do samochodów ciężarowych .

lampy depo
Data dodania: 08.05.2017r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz