Nowość w ofercie Autos - Wężyk karbowany techniczny WKT

WĘŻYK KARBOWANY TECHNICZNY WKT

wężyk karbowany ingremio rysunek

Zakres temperatur
(instalacja i eksploatacja):

LDPE-mod: od -40 °C do +70 °C
HDPE-mod: od -40 °C do +105 °C
Elastyczność: rura giętka
Palność: rura palna
Materiał: polietylen mod.
(LDPE-mod., HDPE-mod.)

wężyk karbowany ingremio numery referencyjne wężyk karbowany ingremio tabela cechy wężyk karbowany ingremio tabela zastosowań
wężyk karbowany ingremio ikonki

Charakterystyka i zastosowanie:

Węże zaprojektowane do zastosowań technicznych, przeznaczone do układania i ochrony kabli i przewodów elektrycznych. Spełniają wysokie wymagania w zakresie ochrony mechanicznej, właściwości dielektrycznych, odporne na działanie większości związków chemicznych. Charakteryzują się dużą elastycznością i wytrzymałością udarową. Ze względu na dużą estetykę często stosowane w odkrytych wiązkach przewodów. Znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, przy pod-łączeniu aparatury przemysłowej, układach sterowania i automatyki oraz innych urządzeniach elektronicznych.

Charakterystyka materiału:

Materiał palny, wyróżniający się niewielkimi zmianami współczynnika zmian elektrycznych i przenikalności elektrycznej względnej w szerokim zakresie częstotliwości i temperatur. Wykazuje szczególnie dobre parametry elastyczności i udarności. Wykazuje niewielką przepuszczalność gazów i par w szerokim zakresie temperatur. Wysoce odporny na większość związków chemicznych i ciśnienia. Odkształcalność mała, powrotna.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz