Nowy katalog amortyzatorów Monroe Magnum do pojazdów ciężarowych

katalog monroe

Od połowy września jest już dostępny nowy katalog amortyzatorów Monroe Magnum, który zawiera aż 200 nowych referencji dedykowanych do pojazdów ciężarowych.

Marka Monroe, świętująca swoje stulecie, jest jedną z najbardziej cenionych na świecie marek amortyzatorów dla systemów kontroli jazdy oraz zawieszenia. Gama produktów zawiera amortyzatory osi, kabiny oraz siedzeń o jakości oryginalnej OE oraz amortyzatory VAN-MAGNUM dostępne dla szerokiej gamy samochodów ciężarowych oraz lekkich samochodów dostawczych.

Katalog jest dostępny zarówno w wersji tradycyjnej jak i w zawierającym szereg udogodnień eKatalogu, który jest dostępny na stronie www.monroecatalogue.eu. Uporządkowana struktura danych pozwala na szybkie wyszukiwanie amortyzatorów osi samochodów ciężarowych. Ponadto, szczegółowe ilustracje wszystkich amortyzatorów kabiny Monroe Magnum umożliwiają użytkownikowi dokonanie właściwego wyboru amortyzatora do wybranej konfiguracji kabiny.

ekatalog monroe

Amortyzatory Monroe MAGNUM wyposażone są w trzystopniowy zawór ciśnieniowy, który zapewnia bardziej systematyczne właściwości amortyzacyjne, co pomaga zmaksymalizować kontakt pomiędzy oponami a powierzchnią drogi. W celu uniknięcia awarii amortyzatory Monroe Magnum wyposażone są w hydrauliczny tłok odcinający, który zapobiega nadmiernemu rozciąganiu amortyzatora. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie przypadków mechanicznego uszkodzenia samych amortyzatorów, jak również związanego z tym uszkodzenia miechów pneumatycznych pojazdu.

Data dodania: 3.10.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz