Nowy katalog części zamiennych Textar

Textar wprowadza nas w nowy rok z jeszcze większą wiedzą o hamulcach. Ma w tym pomóc nowy katalog części, który zapewnia kompleksowy przegląd całego asortyment producenta m. in. dedykowanego do pojazdów użytkowych.

aplikacja textar

Katalog jest dostępny online, ale można z niego korzystać również za pośrednictwem tabletów i smartphonów. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację dostępną dla wszystkich urządzeń mobilnych korzystających z systemów operacyjnych Android i iOS.


Nowy katalog zawiera blisko 17 tysięcy produktów. Jest praktyczny i wygodny w użyciu, zawiera szczegółowe opisy i ilustracje i jest dostępny w 236 językach. Dzięki cotygodniowej aktualizacji można w nim znaleźć zawsze najnowsze informacje uwzględniające wszystkie zmiany. Korzystanie z katalogu daje również możliwość drukowania nie w całości, a tylko w takim zakresie jaki interesuje użytkownika. Brakebook jest dostępny w wersji online pod adresem www.textar.brakebook.com. Korzystanie z katalogu pozwala jeszcze przed wizytą w sklepie samodzielnie dobrać potrzebne części.

widok aplikacja
Data dodania: 1.02.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz