Ochrona paliwa od Genesis

ochrona paliwa

Od 2015 roku na polskim rynku dostępne są zabezpieczenia paliwa Genesis Mach II. Ich pojawienie się zarówno w Polsce jak i na świecie było podyktowane narastającym problemem kradzieży paliwa, które stało się dużym utrudnieniem dla kierowców. Stąd właśnie potrzeba stworzenia wysokiej jakości zabezpieczenia, które pomoże rozwiązać tę sytuację.

zabezpieczenie genesis

Kockòn Mach II to produkt wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne. Jego wykonanie i dostępne komponenty gwarantują dopasowanie do różnych typów pojazdów.

Kockòn 105 Uniwersal

Dzięki klasycznemu wykonaniu jest kompatybilny z większością europejskich marek pojazdów użytkowych. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jego montaż jest bardzo prosty. Zarówno to jak i bezproblemowa eksploatacja powoduje, że Kockòn 105 Uniwersal działa według zasady "zamontuj i zapomnij". Jego działanie opiera się o trzy zasady:

  • skuteczna ochrona
  • szybki i łatwy montaż
  • szybkie tankowanie bez rozchlapywania paliwa nawet do 120 litrów na minutę

Teraz, dzięki nowej generacji Mach II, oprócz wcześniej wspomnianych trzech podstawowych przesłanek, technologia Kockòn osiągnęła wyższy poziom zaawansowania.

Teraz, dzięki nowej generacji Mach II ofercie, oprócz wyżej wymienionych trzech podstawowych zadań, technologia Kockòn wchodzi na wyższy poziom dzięki wykonanym z aluminium profilom o nazwie XL. Mach II XL montowany może być w różnych warunkach, zarówno tam gdzie jest ograniczony dostęp do wlewu paliwa, ale nie tylko. (zdjęcie5) Ta uniwersalność sprawia, że w rzeczywistości jest adapterem "jednym do wszystkich" zabezpieczeń, w którym najważniejszym wyróżnikiem jest marka pojazdu:

instrukcja wlew
  • 105 wlew do MB, DAF, IVECO, MAN, Volvo I Renault
  • 80 wlew do marki Scania
zabezpieczenie mach

Kockon Mach II XL PL-Cap

Jest w zestawie z dedykowanym korkiem. W razie potrzeby można również na zamówienie skonfigurować bardziej wyspecjalizowaną wersję zabezpieczenia. Innymi słowy Kockòn od Genesis oferuje indywidualne rozwiązania i swobodny wybór. Śmiało, więc można powiedzieć, że Kockòn może stać się kolejnym elementem infrastruktury technicznej pojazdu, dedykowanym do ochrony paliwa przyczyniający się do bardziej efektywnych i uproszczonych operacji transportowych bez ryzyka kradzieży paliwa.

Wśród rozwiązań dostępnych dziś Genesis oferuje:

PL-CAP - konstrukcja podstawowa, oznacza iż Kockòn XL dostarczany jest w komplecie razem z korkiem.

UNICAP - pozwala użytkownikowi na korzystanie z oryginalnego korka dla pojazdów z wlewem typu 105. Bardzo przydatne, jeśli stacyjka pojazdu i korek to ten sam kluczyk, a użytkownik chce utrzymać tę wygodę.

XXL - opcje te są odpowiednie do bardzo szczególnych warunków np. w autobusach, gdzie wlew zbiornika jest często za osłoną będącą częścią karoserii, pozostawiając niewiele miejsca dla elementów zabezpieczających, stąd nazwa XXL (extra-extra- low)

ZIP - jest automatycznie samozamykającym się korkiem, którego nigdy nie zgubisz. Gdy pistolet wlewu paliwa jest wyciągany, ZIP zamyka się automatycznie i nie ma możliwości przypadkowych wycieków paliwa. ZIP jest dostępny z zamkiem i kluczykiem lub bez.

zabezpieczenie zipper

ZIPPER - oznacza możliwość wyboru, które oprócz prezentowanego wcześniej ZIP, obejmują również inteligentne funkcje, które mogą być połączone ze telemetrią, aby mieć pełniejszy obraz tego, co dzieje się wokół zbiornika pojazdu, w każdym czasie. ZIPPER jest dostępny w wersjach "przewodowych" i "bezprzewodowych", ten ostatni posiada w zestawie alarm montowany w kabinie. ZIPPER jest dostępny z blokadą lub bez. Kiedy ZIPPER połączymy z Kockòn, powstanie ZIPPER PLUS

Data dodania: 1.02.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz