Paczka pełna szczęścia na Święta

Już po raz czwarty z wielką chęcią dołączyliśmy do akcji „Szlachetna Paczka”. Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem postanowiliśmy obdarować dwie rodziny – Panią Izę i jej córkę Sarę oraz Panią Magdalenę i trójkę jej pociech.

szlachetna paczka autos

Obie Panie to samotne mamy, które na co dzień robią wszystko, żeby stawiać czoła przeciwnościom i zapewnić swoim dzieciom wszystko co najlepsze. Postanowiliśmy dołożyć coś od siebie do tych starań i niesłabnącym od czterech lat zaangażowaniem przygotowaliśmy paczki dla obu rodzin.

Obie rodziny potrzebowały przede wszystkim odzieży, przyborów szkolnych, żywności, środków czystości. Dodatkowymi potrzebami, które zrealizowaliśmy były m. in. łóżko, lodówka i toster oraz prezenty świąteczne, których w tym okresie nie mogło zabraknąć.

Rzeczy, które docierały do nas w czasie zbiórki zostały podzielone na obie rodziny wedle potrzeb, a pieniądze pozwoliły na zakup potrzebnych sprzętów, wyposażenia oraz odzieży i zabawek. Wszystko to dzięki wielkiemu zaangażowaniu pracowników firmy Autos, którzy chcieli dać od siebie nie tylko coś materialnego, ale przede wszystkim podzielić się z innymi odrobiną swojej radości.

Największa radość i szczere emocje towarzyszą zawsze dzieciom. Tak było i tym razem, a to wszystko za sprawą paczek z prezentami, których ilość wprawiła je w osłupienie, a zawartość w prawdziwy zachwyt.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom Autos za kolejny rok wspólnego pomagania. Dzięki temu po raz kolejny mogliśmy podarować komuś radość i uśmiech na Święta. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej i uda nam się pomóc kolejnym rodzinom. Poniżej kilka słów od obdarowanych.

Pani Izabela – sama wychowuje córkę chorą na ADHD:

Bardzo jesteśmy wdzięczne za okazaną nam pomoc. Dziękujemy ludziom o wielkim sercu, którzy dali nam tyle radości. Ta paczka w znaczący sposób odmieni nasze życie.

Pani Magda – samotna mama trójki dzieci:

Bardzo dziękujemy za tą wspaniałą paczkę. Żadne słowa nie opiszą tej dobroci, jaką otrzymaliśmy wraz z nią. Przekazują również drobny upominek zrobiony własnoręcznie wraz z kartką z życzeniami świątecznymi. Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim pracownikom Autos rozsianym po całej Polsce za zaangażowanie, dobrą wolę i chęci, które zdecydowanie szły w parze z czynami. Dziękujemy, że mimo codziennego zabiegania i natłoku obowiązków znaleźliście czas, żeby pochylić się nad losem potrzebujących rodzin. Dziękujemy za przygotowanie „Szlachetnej Paczki”.

Data dodania: 20.12.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz