Relacja video z VII Targów Autos Truck Day

Już od siedmiu lat organizujemy dla naszych klientów targi branżowe dedykowane branży użytkowej, na których swoją ofertę prezentują firmy współpracujące z siecią Autos. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznych Targów Autos Truck Day.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji, która w pigułce pokazuje jak przebiegały targi ATD 2017, jak bawili się goście i jakie atrakcje na nich czekały. Przypomnijmy, że tegoroczne targi ATD odbyły się 9 czerwca w centrali Autos w Solcu Kujawskim i wzięło w nich udział ponad 60 wystawców reprezentujących znane globalne marki. Kluczową w idei tego spotkania jest część targowa, która co roku sprzyja wymianie doświadczeń, informacji i merytorycznym dyskusjom.

Jak co roku nie mogło zabraknąć również atrakcji. Goście chętnie brali udział w konkursie sportowo-zręcznościowym „Start Pewexu Wart!”. Artystyczną ozdobą wieczoru był występ kabaretu Jurki, który zadbała o dobry nastrój publiczności, a muzycznym zwieńczeniem tego dnia był fenomenalny koncert zespołu „Dżem”, który swoją muzyką porwał wszystkich.

Pełną galerię zdjęć znajdą Państwo tutaj.


Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Autos Truck Day 2017
Data dodania: 30.06.2017r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz