RevLine - nowa marka w sieci Autos

revline logo

Do szerokiej oferty olejowej dostępnej w sieci Autos dołączyła marka RevLine, oferująca nowoczesną linię produktów tworzonych w oparciu o przełomową technologię M-ACTIVE.

RevLine to oleje tworzone w rafinerii w Jaśle. To również dynamicznie rozwijającą się firma z branży petrochemicznej z całkowicie polskim kapitałem.

Zakład produkcyjny, w którym powstają oleje marki RevLine jest zlokalizowany w historycznym sercu światowego przemysłu naftowego. To właśnie w Jaśle w 1890 r. powstała jedna z pierwszych na świecie rafinerii, której założycielem był Ignacy Łukasiewicz – wynalazca i filantrop. RevLine inwestuje w najnowocześniejsze technologie i zasoby ludzkie, wprowadza również nowe linie wysokospecjalistycznych produktów w segmencie motoryzacyjnym. Właśnie tak – w odpowiedzi na potrzeby rynku powstała marka RevLine, która obejmuje grupę produktów dedykowanych dla pojazdów samochodowych w tym ciągników siodłowych i autobusów.

Oleje linii RevLine są produkowane w rafinerii w Jaśle z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i baz olejowych, których parametry podobnie jak sam produkt finalny są dokładnie kontrolowane w ośrodku badawczym i w laboratoriach niezależnych. Obecnie w sieci Autos dostępnych jest 30 referencji olejów marki RevLine. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a więcej szczegółów uzyskają Państwo w oddziałach Autos.


Poniżej przedstawiamy referencje dostępne w sieci Autos:

revline referencjerevline referencje 1
Data dodania: 8.08.2016 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz