Ruszyła VI edycja programu "Autostrada"

W Autos rozpoczęła się VI edycja programu motywacyjnego dla klientów „Autostrada”, w której nagradzamy za zakupy przez 12 miesięcy!

W tej edycji uczestnicy za zakupy w sieci Autos będą zbierać litry, które są podzielone na trzy różne kategorie. W pierwszej kategorii uczestnicy otrzymują Litry Premium za zakupy produktów 22. partnerów akcji. W tej edycji są to marki: BF Original, BlackTech, Bosch, Dayco, Elring, Exide, Febi, Fristom, Frimatec, FTE, Hengst, Knorr-Bremse, Kolbenschmidt, Mann Filter, Monroe Magnum, Nissens, Pierburg, Provia, SKF, Total, Textar i Wabco. Każda wydana na ich produkty złotówka to jeden litr w baku na koncie uczestnika. Kolejne kategorie obejmują Litry Standard otrzymywane za zakupy pozostałej oferty dostępnej w Autos i Super Litry, czyli promocje specjalne, które zasilą konta dodatkowymi litrami. O promocjach specjalnych uczestnicy będą informowani na swoich kontach, mailowo oraz przez SMS.

6 edycja autostrady

Uczestnicy, którzy brali aktywny udział w poprzedniej edycji zbierają litry od pierwszego miesiąca akcji tj. już od kwietnia niezależnie od tego kiedy zalogują się do programu. Każdy kto chciałaby dołączyć do „Autostrady” swoje zgłoszenie może wysyłać wypełniając formularz na stronie internetowej www.autostrada.autos.com.pl, po weryfikacji takiego zgłoszenia klient zostanie dołączony do programu. Następnie otrzyma wiadomość powitalną z loginem i hasłem i w odpowiedzi na nią zostanie poproszony o weryfikację swoich danych oraz o akceptację regulaminu. Jest to moment kluczowy, dlatego że dopiero od tej chwili litry będą naliczane. Wszystkich klientów, którzy do tej pory nie brali udziału w programie, a chcieliby wziąć udział w tegorocznej edycji zapraszamy do zgłoszenia na www.autostrada.autos.com.pl.

W trakcie trwania programu zebrane litry wymienia się na nagrody, a kurier dostarcza je pod same drzwi na dowolny adres. W tym roku katalog nagród to ponad 1600 produktów. Najważniejsze jest to, że każdy uczestnik wybiera je według swoich własnych potrzeb. A w puli znaleźć można min. aparaty cyfrowe, markowe zegarki, sprzęt RTV AGD, zabawki, wycieczki, zestawy kosmetyków, narzędzia czy rowery. Każdy, kto nie chce nagrody rzeczowej może wybrać kartę przedpłaconą, a zebrane litry zostaną przeliczone na złotówki i przelane na kartę uczestnika.

Tegoroczna edycja Autostrady potrwa nie jak dotąd 9 miesięcy a aż 12, czyli od 1 kwietnia 2017r. do 31 marca 2018r.

Zapraszamy w drogę Autostradą korzyści!

Data dodania: 14.04.2017 R.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz