Ścigaj się i wygrywaj nagrody już czekają na zwycięzców 3 edycji Wielkiego Rajdu Autos

Już niebawem w Autos ruszają finały trzeciej edycji akcji "Wielki Rajd Gokartowy". Klienci, którzy zwyciężyli w pierwszym etapie będą walczyć o miejsca na podium i nagrody. Zaczynamy od malowniczej lokalizacji w sercu Borów Tucholskich – w Chojnicach już 29 września. Następnie wyruszymy na spotkanie z naszymi klientami do Warszawy, Lublina, Wrocławia, a nasze rajdowe zmagania zakończymy w stolicy Małopolski. Oprócz klientów Autos, „w trasie” rajdowej przygody będzie towarzyszyć nam znana i lubiana Ola Kutz, która wspólnie z nami będzie zagrzewać do rywalizacji uczestników wyścigu.

nagrody wrg

„Wielki Rajd Gokartowy” jest finałem konkursu, który trwał przez trzy miesiące tj. od kwietnia b.r. do czerwca b.r. Zasady były następujące: wystarczyło kupować w sieci Autos produkty marek takich jak: ATP, Bremann, K Truck Services, Mann Filter, Provia, Textar, Total i Wabco. Klienci, którzy osiągnęli najwyższy obrót i przyrost w stosunku do roku poprzedniego otrzymają zaproszenia i wezmą udział w walce o nagrody.

Tegoroczna, już trzecia edycja nie będzie pozbawiona ekstremalnych wrażeń, adrenaliny i licznych atrakcji. Zabawne konkursy będą doskonałą odskocznią od rywalizacji na torach i okazją do wygrania upominków, a najlepsi uczestnicy mają szansę wyjechać z toru skuterem lub rowerem crossowym renomowanej polskiej marki.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na www.wielkirajd.autos.com.pl.

  • 29 września (piątek) Chojnice
  • 6 październik (piątek) Warszawa
  • 7 październik (sobota) Lublin
  • 13 październik (piątek) Kraków
  • 14 październik (sobota) Wrocław

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich edycjach:

Data dodania: 07.09.2017 R.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz