Sprzęgła KM Auto Technik - nowość w ofercie Autos

KM Auto Technik

Sprzęgła KM Germany – zawsze pewnie i bezpiecznie na drodze.

KM Auto Technik w swojej ofercie posiada sprzęgła do samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Na niezależnym rynku części zamiennych marka KM Auto Technik znana jest od ponad 20 lat i doceniana za jakość, niezawodność oraz kompleksową obsługę.

Oferta sprzęgieł firmy KM Auto Technik obejmuje:

  • dla samochodów ciężarowych – ponad 100 kompletnych zestawów sprzęgieł i 350 części zamiennych do wszystkich głównych europejskich producentów samochodów. Oferta obejmuje również sprzęgła dwutarczowe. Zapewniają one lepsze rozpraszanie ciepła, podwojenie transmitowanego momentu obrotowego silnika oraz mogą sprostać najwyższym wymaganiom w najtrudniejszych warunkach.
  • dla samochodów dostawczych ponad 100 kompletnych zestawów i 200 części zamiennych do najbardziej popularnych modeli. Oferta obejmuje również wysokiej jakości alternatywy dla wrażliwych sprzęgieł SAC/Xtend.

Wszystkie produkty KM Auto Technik można znaleźć w katalogu TecDoc. Dostępna jest również pełna lista krosów oraz powiązania z numerami OE. W ofercie firmy znajdują się tylko nowe produkty. W przeciwieństwie do konkurencji KM nie oferuje sprzęgieł regenerowanych co jest dodatkowym atutem. Wszystkie kompletne sprzęgła objęte są 12 miesięczną gwarancją zgodnie z wymogami i prawem UE.

KM Auto Technik

O firmie

Wieloletnie doświadczenie techniczne w dziedzinie produkcji i sprzedaży samochodowych części zamiennych było dla Panów Roberta Kary i Alfreda Mangler podstawą do założenia w 1989 roku firmy KM Auto Technik.
W krótkim czasie firma KM Auto Technik stała się przedsiębiorstwem działającym na całym świecie, a współpraca z wiodącymi producentami stanowi podstawę jakości KM. Wszyscy główni dostawcy KM posiadają certyfikaty ISO/TS 16949, a wykwalifikowany personel jest gwarancją utrzymania odpowiednich standardów bezpieczeństwa i jakości produktów. Firma KM Auto Technik w ostatnim czasie stała się niekwestionowanym specjalistą w dziedzinie sprzęgieł do samochodów osobowych i użytkowych.

Siedziba firmy znajduje się w Niemczech w Durmersheim (Badenia-Wirtembergia). Dogodna lokalizacja firmy w pobliżu głównych autostrad niemieckich jak również dwóch lotnisk gwarantuje dostawę produktów w możliwie jak najkrótszym czasie. Produkty KM Auto Technik można znaleźć w ponad 100 krajach na całym świecie.

Jakość usług i obsługi jaką zapewnia firma KM Auto Technik potwierdzona jest certyfikatami DIN ISO 9001, SASO i GOST-R. Dodatkowym atutem sprawnej obsługi jest nowoczesne centrum logistyczne z magazynem wysokiego składowania. Opakowania produktów zapewniają bezpieczeństwo składowania i transportu oraz zabezpieczają przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Każdy zestaw zawiera opakowanie smaru oraz jest odpowiednio zabezpieczony przed korozją. W celu zapewnienia wysokiej jakości produktów wykonywane są rygorystyczne kontrole jakości oraz audyty dostawców, a pracownicy uczestniczą w regularnych szkoleniach.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz