Sprzęgła wentylatorów Nissens - nowa linia produktowa dostępna w sieci Autos

sprzęgło wentylator nissens

Marka Nissens - jeden z największych na świecie producent chłodnic i elementów układów termicznych niedawno poszerzył swoją ofertę w zakresie części układów chłodzenia do aut ciężarowych. Od kwietnia dostępna jest nowa linia produktowa – sprzęgła wentylatorów. Oferta dostępna w sieci Autos obejmuje 27 referencji, z czego 5 referencji dostępnych w Autos sprzedawanych jest standardowo w komplecie z wysokiej jakości śmigłem wentylatora.

Sprzęgła wentylatorów Nissens charakteryzują się:

  • 100% zgodnością z wymaganiami OE
  • poprawną charakterystyką pracy
  • wykonaniem z bardzo wysokiej jakości materiałów
  • zabezpieczeniem antykorozyjnym wszystkich newralgicznych części
  • dostępnością w ofercie zarówno sprzęgieł sterowanych bimetalem oraz elektronicznie
  • wysokiej jakości śrubami do przykręcania śmigła wentylatora w komplecie
  • solidnym opakowaniem wraz z oznaczeniami nt. prawidłowego kierunku składowania towaru

Referencje dostarczane w komplecie ze śmigłem wentylatora są spakowane w bezpieczne pudełko. Poprawna charakterystyka pracy sprzęgła jest bardzo istotna z punktu widzenia utrzymywania optymalnej temperatury pracy silnika, minimalizacji zużycia paliwa oraz zapewnienia odpowiedniej mocy pojazdu przy pojawiającym się dużym obciążeniu. Montując sprzęgło wentylatora marki Nissens mamy gwarancję prawidłowych, zgodnych z wymaganiami OE parametrów pracy sprzęgła oraz trwałości produktu. Dokładny i czytelny katalog produktów Nissens dostępny jest online pod adresem www.nissens.com.pl/katalog. Zawiera rysunki konstrukcyjne oraz zdjęciami 360°.

Z ofertę sprzęgieł wentylatorów oraz innych produktów marki Nissens mogą się Państwo zapoznać w oddziałach sieci Autos na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Data dodania: 16.05.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz