Świąteczna Paczka od Autos

To kolejny raz, gdy w okresie około świątecznym pracownicy Autos wraz z Zarządem mocno zaangażowali się w pomoc potrzebującym. Tym razem wsparcie trafiło do Zespołu Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy oraz - potrzebujących dzieci ze szkół w Solcu Kujawskim.


Firma Autos od wielu lat stara się wspierać instytucje oraz osoby, które potrzebują pomocy. Stało się już tradycją, że w okolicach Świąt Bożego Narodzenia organizowana jest zbiórka na wybrany cel, a w tym roku nawet dwa.

Swiateczna Paczka Autos

Po rozmowach z pedagogami z soleckich szkół i pochyleniem się nad potrzebami podopiecznych, została wytypowana grupa 20 dzieci, do których trafiła pomoc zorganizowana przez pracowników Autos. W przygotowanych darach znalazły się najpotrzebniejsze rzeczy takie jak odzież, kosmetyki, pomoce szkolne czy pościel.

Swiateczna Paczka Autos
Swiateczna Paczka Autos

Drugim celem tegorocznej Świątecznej Paczki Autos była placówka edukacyjna, która dba o naukę dzieci i młodzieży przewlekle chorych w Bydgoszczy, które przebywają w 3 bydgoskich szpitalach: Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym, Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym oraz Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza.


Swiateczna Paczka Autos

Udało się dla tej instytucji zebrać i dostarczyć niezbędne narzędzia pracy wspierające edukację. W paczce znalazły się liczne artykuły papiernicze, gry, akcesoria do terapii zajęciowej, ale również laptop, który jest niezbędny w dzisiejszej nauce. To drugi rok kiedy odwiedziliśmy placówkę.

Swiateczna Paczka Autos

Bardzo dziękujemy pracownikom oraz Zarządowi Autos za jak zawsze duże zaangażowanie w akcje charytatywne. Na pewno będziemy starali się udzielać podobnego wsparcia. W końcu pomoc i wdzięczność to najdroższa waluta świata.

Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz