Szkolenia 2016 dla mechaników – Autos zaprasza

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych to dziś nieodłączny element prawie każdej profesji. Idąc w ślad za tą prawdą zapraszamy do zapoznania się z tematyką szkoleń dostępną w sieci Autos przygotowaną na pierwsze półrocze 2016 roku.

szkolenia autos

Do zdiagnozowania przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania pojazdów niezbędna jest specjalistyczna wiedza i odpowiednio wyszkoleni mechanicy. Firma Autos już drugi rok z rzędu wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oferuje szkolenia, które pomogą pracodawcy w osiągnięciu trafnej diagnostyki i dobrze wykonanej usługi, która przekłada się jednoznacznie na zadowolenie klienta i zysk dla serwisu.

Dysponując zapleczem wiedzy, wynikającym z 25-letniego doświadczenia oraz wsparciem merytorycznym producentów części, przygotowaliśmy szeroki zakres szkoleń teoretycznych i praktycznych dla mechaników chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, min. z zakresu pneumatyki, układów benzynowych, diagnostyki czy skrzyń biegów.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach - przygotowanych specjalnie z myślą o profesjonalistach.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń organizowanych przez Autos przygotowanych dla Państwa na pierwsze półrocze tego roku: szkolenia.autos.com.pl.

Data dodania: 15.02.2016r.
NEWSLETTER
newsletterChcesz otrzymywać informacje o najbliższych szkoleniach...
Zapisz się