Targi Autos Truck Day już w piątek!

Nowa lokalizacja, większa przestrzeń, większa liczba wystawców. Targi Autos Truck Day rozwijają się i rosną w siłę. Kolejna edycja już w najbliższy piątek.

ATD 2019

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej powróciły targi Autos Truck Day. Tym razem po raz pierwszy targi odbędą się nie w siedzibie firmy w Solcu Kujawskim, lecz w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Oznacza to, że zwiększy się przestrzeń ekspozycyjna, a w wydarzeniu weźmie udział o połowę więcej wystawców niż do tej pory. Ich listę można znaleźć tutaj.ATD 2019

Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentowana zostanie szeroka oferta dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza rozbudowaną częścią targową ATD to również szkolenia (zobacz plan) i integracja, atrakcje dla zwiedzających, konkurs Loteriada, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zwieńczona koncertem.
Jako pierwsi na scenie pojawią się Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz w spektaklu „Małżeński Rajd Dakar” opisującym typowe małżeństwo z długoletnim stażem, dwójką dzieci i nowym domem w trakcie budowy.

ATD 2019

Gwiazdą wieczoru będzie zespół rockowy IRA, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej.  

ATD 2019
Całe spotkanie poprowadzą dla Państwa znani z anteny TVN Turbo i TTV Aleksandra Kutz i Adam Kornacki

ATD 2019Poza nimi na Autos Truck Day będzie można spotkać Marcelinę Rutkowską - dziennikarkę sportową, Eurosport oraz Adama Klimka – gospodarza programu „Samochód marzeń – kup i zrób”.

ATD 2019
ATD 2019
Targi Autos Truck Day odbędą się w piątek, 14 czerwca 2019 r. w Bydgoszczy. Szczegóły można znaleźć na dedykowanej imprezie stronie: https://targi.autos.pl/

Data dodania:

PROMOCJE
ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz