Team Total – najlepsze porady dla mechaników

team total klimek

Profesjonalne porady, unikalne artykuły i prawdziwe motoryzacyjne autorytety na wyciągnięcie ręki. To wszystko czeka na poszukiwaczy rządnych wiedzy na portalu teamtotalpro.pl.

Program TeamTotal Pro jest portalem skierowany między innymi do najlepszych mechaników w Polsce, ale również dla wszystkich, dla których motoryzacja jest pasją i największą miłością. Interesujące i przydatne informacje znajdą tu zarówno specjaliści oraz fani czterech kółek. Swoją wiedzą z użytkownikami dzieli się między innymi Adam Klimek jeden z bardziej uznanych mechaników w Polsce, którego fani motoryzacji znają z programu emitowanego na antenie TVN Turbo „Samochód marzeń - kup i zrób”.

Nowa platforma to jednak nie tylko miejsce, na którym można znaleźć wiedzę, ale również można ją przekazać innym użytkownikom samemu wcielając się w rolę eksperta. W dodatku każda aktywność nagradzana jest punktami, które później można wymieniać na nagrody. Dodatkową możliwością na zdobycie wiedzy i punktów są quizy, które pozwalają gromadzić jedno i drugie, czyli przyjemne z pożytecznym. Żeby móc w pełni korzystać z szerokich możliwości jakie oferuje platforma wystarczy się zarejestrować i zostać członkiem klubu. Portal oferuje również możliwość szybkiego znalezienia dystrybutorów marki Total i wszystkich aktualnych promocji dotyczących produktów tej marki – również tych organizowanych w sieci Autos.

Data dodania: 16.05.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz