Urodzinowa Autostrada wystartowała

W Autos rozpoczęła się V – specjalna edycja programu motywacyjnego dla klientów „Autostrada”. To będzie wyjątkowa, bo urodzinowa edycja, w której nagradzamy za absolutnie wszystkie zakupy.

autostrada autos

W tym roku firma Autos obchodzi swoje 25 lecie obecności w branży. Z tej okazji dobrze znany klientom program „Autostrada”, który towarzyszy nam już od 5 lat rozbudowuje formułę i nagradza punktami za wszystkie zakupy. Punkty zwane kilometrami będą przyznawane zarejestrowanym uczestnikom za wszystkie zakupy, w trzech różnych kategoriach. Pierwsza, w której punktami nagradzane są zakupy produktów 16. partnerów akcji. W tej edycji są to marki: BlackTech, Bosch, Dayco, Fomar Friction, Frimatec, Fristom, FTE, Hengst, Knorr-Bremse, Monroe Magnum, Nissens, SKF, Textar, Total, Valeo i Wabco. Każda wydana na ich produkty złotówka to jeden kilometr na liczniku uczestnika. Co ważne – bez konieczności spełniania żadnego warunku obrotowego - każdy zakup przekłada się na punkty. Kolejne kategorie obejmują pozostałe produkty dostępne w ofercie Autos i dają możliwość zebrania dodatkowych kilometrów. Ich wartość może być różna, a decyzję o tym ile kilometrów uczestnik chce otrzymać podejmuje on sam bezpośrednio podczas zakupów. Poza tym na uczestników będą czekać również promocje specjalne, które doładują liczniki dodatkowymi super kilometrami. O promocjach specjalnych uczestnicy będą informowani na swoich kontach, mailowo oraz przez SMS.

autostrada zasady

Zgłoszenie do udziału w tej edycji „Autostrady” można wysyłać wypełniając formularz na stronie internetowej www.autostrada.autos.pl, po weryfikacji takiego zgłoszenia klient dołącza do programu. Klient zgłoszony do programu otrzyma wiadomość powitalną i w odpowiedzi na nią zostanie poproszony o weryfikację swoich danych oraz o akceptację regulaminu. Jest to moment kluczowy, dlatego że dopiero od tego momentu kilometry za zakupy będą naliczane. Wszystkich klientów, którzy do tej pory nie brali udziału w programie, a chcieliby wziąć udział w tegorocznej edycji zapraszamy do zgłoszenia na www.autostrada.autos.pl.
Każdy, kto włączy się do zabawy za pomocą loginu i hasła otrzymuje dostęp do swojego konta na www.autostrada.autos.pl, na którym na bieżąco widzi swoje wyniki.

autostrada karta

Zebrane kilometry wymienia się na nagrody, a kurier dostarcza je pod same drzwi na dowolny adres. W tym roku katalog nagród to ponad 1000 produktów. Najważniejsze jest to, że każdy uczestnik wybiera je według swoich własnych potrzeb. A w puli znaleźć można min. aparaty cyfrowe, markowe zegarki, sprzęt RTV AGD, wycieczki, zestawy kosmetyków, narzędzia czy rowery. Każdy, kto nie chce nagrody rzeczowej może wybrać kartę przedpłaconą. Zgromadzone punkty zostaną przeliczone na złotówki i przelane na kartę uczestnika. Kartą będzie można zapłacić za dowolne zakupy dokonane w sieci Autos oraz co ważne w jakimkolwiek innym sklepie. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Autostrada to tylko pięć prostych kroków i cała masa korzyści.

autostrada kroki

Tegoroczna edycja Autostrady potrwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2016. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.autostrada.autos.pl

Zapraszamy w drogę Autostradą korzyści!

Data dodania: 18.04.2016 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz