UWAGA! Pomagamy redukować koszty działalności!

Zanim odpowiemy jak, zadaj sobie cztery podstawowe pytania:

  • Ile kosztowała Cię ostatnia awaria w trasie?
  • Jak długo czekałeś na naprawę w serwisie?
  • Ile frachtów przez to straciłeś?
  • Ile razy wracałeś do warsztatu po nieprawidłowo wykonanej naprawie?

Rozwiązaniem, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze jest wielomarkowy tester diagnostyczny Jaltest. Używając go, jesteś w stanie nie tylko zdiagnozować usterki w swoim taborze, ale również skutecznie je usunąć. Zalety testera diagnostycznego Jaltest dają bardzo szerokie możliwości m.in.:

  • Parametryzowanie (sterowników, wtrysków i pomp, ograniczników prędkości, ciśnień hamowania i wiele innych)
  • Kalibracje ( zawieszenia, sprzęgieł, osuszaczy, pedałów gazu)
  • Testowanie komponentów (pomp adblue, wtrysków, turbo)
  • Pomiar wartości takich jak ciśnienie, temperatura, napięcia, stany
diagnostyka jaltest

Oczywiście możesz mieć wątpliwości, czy Twoi mechanicy będą potrafili wykorzystać te wszystkie zalety, ale możemy Cię zapewnić, że tak. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, a zintegrowany i jednocześnie najbardziej rozwinięty na rynku biuletyn techniczny zawierający dane techniczne, schematy czy procedury naprawcze znacząco ułatwi i skróci naprawę. Jeżeli mimo to Twoi mechanicy będą potrzebowali merytorycznego wsparcia, odsłonimy przed nimi wszystkie tajemnice i możliwości zaawansowanej diagnostyki, zapraszając na bezpłatne szkolenia, które odbywają się, co pół roku i są dedykowane użytkownikom diagnostyki Jaltest.

Przy nas Twoi mechanicy rozwiną skrzydła, a Ty będziesz mógł cieszyć się z szybszego usuwania awarii.

A co z kosztami? Oto, dlaczego mówimy o redukcji kosztów. Weźmy za przykład kompleksową usługę wymiany osuszacza APM w Renault DXI, która wykonywana poza autoryzowaną siecią, we własnym warsztacie może zredukować koszty nawet o 2625 zł netto.

stacja diagnostyczna

Układ hamulcowy naczepy - najczęstsza przyczyna wadliwego działania modułu EBS - uszkodzony czujnik ciśnienia. I tu posiadając diagnostykę Jaltest jesteś w stanie oszczędzić nawet 3450 zł netto, ponieważ wiele układów elektronicznych pozwala na użycie zewnętrznego czujnika, co jednak wymaga programowania testerem diagnostycznym. Jesteś w stanie wykonać tę operację samodzielnie w 30 min!!

Kupujesz używaną naczepę lub przyczepę? Posiadając komputer diagnostyczny możesz zapoznać się z historią zapisaną w elektronice EBS. Znajdziesz tam wiele cennych informacji takich jak przebieg, masa przewożonych towarów oraz komunikaty o przeładowaniu, ilość awaryjnych hamowań, czy przekroczeń prędkości. Mając taką wiedzę, dużo łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o zakupie, a przede wszystkim uniknąć kłopotów.

To tylko kilka z wielu przykładów, jakie możemy Ci podać. Widzisz już korzyść dla siebie? Chciałbyś sprawdzić urządzenie w praktyce i porozmawiać o konkretnych rozwiązaniach w Twoim taborze, dzięki którym zredukujesz koszty? Umów się na bezpłatną demonstrację testera na miejscu u Ciebie w warsztacie.

Skontaktuj się z nami:

Południe: Karol Filarski - Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów, e-mail: k.filarski@autos.com.pl, tel.: 723 686 885
Północ: Bartosz Kantorek - Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów, e-mail: b.kantorek@autos.com.pl, tel.: 723 664 538

Data dodania: 2.10.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz