VI Targi Autos Truck Day z urodzinowym akcentem za nami

W piątek 10 czerwca w centrali Autos w Solcu Kujawskim już po raz szósty odbyła się kolejna edycja targów Autos Truck Day. Co roku jest to okazja do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez wystawców. Jednak przede wszystkim do spotkania z klientami, integracji, wspólnej zabawy, a w tym roku również do świętowania 25-tych urodzin firmy Autos.

targi stoisko autos

Tegoroczne targi to blisko 50. wystawców, każdy z nich prezentował nowości lub najlepsze produkty w swojej ofercie dedykowane branży użytkowej. Goście mieli okazję oglądać m. in. akumulator odporny na wstrząsy, zautomatyzowaną skrzynie biegów, nowe propozycje oświetlenia, tarcze i zaciski, elementy zawieszenia i nowe marki dostępne na rynku. Odwiedzający targi, którzy mieli chęć poznać więcej szczegółów na temat filtracji, klimatyzacji, sprzęgieł dwutarczowych, układów cylindrowo-korbowych czy łożysk piasty mogli wziąć udział w szkoleniach specjalistycznych przygotowanych przez przedstawicieli Autos, Hengst, Mahle, Fersa i ZF w zaaranżowanej na naczepie ciężarówki sali szkoleniowej.

atrakcje targi autos

W programie dnia nie mogło oczywiście zabraknąć rozrywek dla gości. Od południa wszyscy chętni mogli zgłaszać się do udziału w konkursie „Mistrzowska Jedenastka”, jedenastu najlepszych, z najlepszymi wynikami osiągniętymi w dwunastu konkurencjach sportowych w nagrodę otrzymało wspaniałe rowery górskie. Uczestnicy zmagali się m. in. na torze gokartowym, podczas meczy rozgrywanych na konsolach, na stołach do piłkarzyków, w megadartach czy strzelaniu. Przed wręczeniem nagród na wszystkich czekał pełen adrenaliny, zapierający dech w piersiach pokaz stunt na motocyklach wykonany przez Wojtka „Beku” Kozioła i Piotra „Zalesia” Zalewskiego – 13-letniego mistrza akrobacji na dwóch kółkach. Swoje umiejętności stuntowe na quadzie prezentował Leo, który wzbudził zachwyt publiczności. Cały pokaz zaskoczył i trzymał w napięciu wszystkich widzów do ostatniej chwili. Jedną z uczestniczek pokazu była również prowadząca Targi ATD Aleksandra Kutz, która również organizuje takie pokazy

Stałym elementem była również „Loteriada”, podczas której w jednym z losowań Oli na scenie towarzyszył Adam Klimek, jeden z najlepszych polskich mechaników, znany z programu TTV „Samochód marzeń: kup i zrób”, który targi Autos odwiedził razem z zespołem Total. Kulminacyjnym elementem rozpoczęcia drugiej części spotkania była wielka parada urodzinowa, którą otworzyła grupa dzieci z lokalnej drużyny piłkarskiej. Następnym elementem był pokaz półfinalistów 8. edycji programu „Mam Talent” tancerzy z grupy Scorpion Dance Team, foot freestylowców, którzy z piłką byli w stanie zrobić wszystko w wykonaniu Mistrza Świata Pawła Skóry i Dawida „Jarzębosia” Jarzębowskiego oraz ekstremalne akrobacje rowerzystów.

jubileusz autos

Równie ważnym elementem był wywiad Aleksandry Kutz z Prezesem Autos Markiem Sałkiem. Rozmowa była podsumowaniem 25 lat działalności firmy, wywiad poprzedzała prezentacja filmu o Autos, który przybliżył widzom funkcjonowanie firmy i powstał specjalnie na okoliczność jubileuszu. Tuż po nim na scenę wjechał tort, który był niespodzianką od pracowników firmy i jednocześnie wzruszającym podziękowaniem dla Prezesa.

atrakcje targi autos

Artystyczną ozdobą wieczoru był występ Formacji Chatelet, która zadbała o dobry nastrój publiczności, a muzyczną wisienką na torcie był koncert Beaty i zespołu Bajm. Publiczność bawiła się wspaniale.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom i wystawcom za obecność podczas tegorocznych Targów Autos Truck Day i mamy nadzieję na spotkanie w takim samym lub większym gronie w przyszłym roku.

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii zdjęć z tegorocznych targów. Niebawem również dostępne będą filmy i reportaże z tego wydarzenia. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Pełna galeria zdjęć tutaj.

Data dodania: 16.06.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz