WABCO wprowadza na rynek nową markę

logo

WABCO, globalny dostawca części przeznaczonych do pojazdów użytkowych wprowadza na rynek nową, ekonomiczną markę części pod nazwą ProVia.

Nowa marka wypełnia lukę na rynku. Jest alternatywą pomiędzy najdroższymi częściami oryginalnymi, a najtańszymi zamiennikami niepotwierdzonej i często wątpliwej jakości. Optymalny wybór dla warsztatów oraz zarządców flot poszukujących tańszych alternatyw bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości i niezawodności produktów – odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie ProVia.

W pierwszej kolejności na rynek trafiły cztery kategorie produktów sygnowane logo ProVia. Są to m. in. klocki hamulcowe, złącza przewodów, zawory przekaźnikowe oraz przewody spiralne i proste.

oferta provia

W tej chwili w ofercie sieci Autos znajdą Państwo przede wszystkim przewody spiralne. Unikalnie zaprojektowane pięciowarstwowe przewody spiralne ProVia spełniają normy ISO 7628 oraz ISO 7375 i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oferta marki ProVia dostępna w Autos będzie się systematycznie rozszerzać.

oferta provia 1

Więcej informacji o nowej marce można znaleźć na stronie www.ProVia-auto.com.

Data dodania: 4.05.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz