Wielka premiera Kalendarza Autos 2017, który działa na wyobraźnię…

Jako dystrybutor asortymentu do pojazdów użytkowych współpracujemy z wieloma klientami, a nasze części towarzyszą kierowcom w każdej trasie. To właśnie było punktem wyjścia dla nowego Kalendarza Autos na 2017 rok, jednak poza samymi częściami na jego kartach kierowcy towarzyszy piękna dziewczyna.

kalendarz autos

Zapraszamy na premierowy pokaz Kalendarza Autos 2017. Piękna kobieta, piękne kadry i historia, której bohaterem może być każdy kierowca ciężarówki i nie tylko. To wszystko znajdziecie na kartach przyszłorocznego kalendarza.

Praca zawodowego kierowcy ciężarówki nie jest łatwa i z pewnością, żeby to robić trzeba to naprawdę czuć i mieć w sobie dużo pasji. Zastanawiając się nad codziennością tego zawodu postanowiliśmy nieco tę podróż urozmaicić i spełnić skryte marzenia.

Na 12 kartach kalendarza pojawia się jedna dziewczyna, która na każdym ze zdjęć jest uchwycona w innej sytuacji. Towarzyszy mężczyźnie w drodze, daje mu wsparcie i motywacje do dalszej pracy. Będąc z nim w nie zawsze łatwej codzienności wprowadza do niej odrobinę pozytywnego zamieszania, któż nie marzyłby o takiej partnerce w trasie?

Właśnie ze względu na ten przekaz kalendarz jest inny niż do tej pory, niesie za sobą nie tylko piękne zdjęcia, ale również opowiada historię, w którą swoje losy może wpleść każdy, kto ten kalendarz będzie trzymał w ręku. Każdy miesiąc odsłania przed widzem coś nowego i dostarcza innych – bardzo pozytywnych emocji.

Planem sesji było naturalne środowisko pracy kierowcy – samochód ciężarowy oraz parking, jako miejsce odpoczynku i przygotowania się do dalszej drogi. Kadry odsłaniają codzienność w drodze, a jednocześnie w tajemniczy i bardzo wysmakowany sposób pokazują oszałamiającą urodę modelki, która wcieliła się w rolę towarzyszki podróży. Całą koncepcję w obiektywie doskonale uchwycił poznański fotograf Tomasz Tomkowiak, który współpracuje z nami przy tym projekcie już od kilku lat. O dobór odpowiednich stylizacji zadbała Natalia Piątkowska, a makijaż i fryzury wykonała Angelika Nakonieczna.

Kalendarz Autos powstaje co roku z myślą o klientach i również dla nich jest przeznaczony. Podobnie jak w ubiegłych latach jest to edycja limitowana, ale każdy kto chciałby mieć ten kalendarz może go zdobyć śledząc nasz profil na Facebooku www.facebook.com/AutosCZESCI. Pierwszy konkurs już niebawem!

Kalendarz 2017 powstał przy współpracy ze sponsorami, których loga znajdują się również na jego kartach, a w tym roku są to marki: ATP, Bosch, KS Tools, Monroe Magnum, Frimatec, NRF, Dayco, Bremann, Total, Textar, Exide oraz BlackIron.


Zapraszamy do obejrzenia kadrów z kalendarza Autos 2017 oraz krótkiego filmu zza kulis sesji zdjęciowej.

Data dodania: 7.12.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz