Wielki Rajd Gokartowy do zobaczenia na torze

wielki rajd autos

II edycja dobrze znanego klientom sieci Autos Wielkiego Rajdu Gokartowego już niebawem rusza z piskiem opon. Przed nami starty w 6 miastach Polski, które wyłonią najlepszych i najszybszych kierowców wśród klientów sieci Autos.

I runda eliminacyjna rozpoczęła się z wraz z początkiem października ubiegłego roku i trwała trzy miesiące. Warunkiem przejścia do II rundy naszej zabawy – zdecydowanie bardziej emocjonującej, było osiągnięcie zakładanego obrotu.

karolina pilarczuk

Znamy już nazwiska szczęśliwców, którym to się udało i to właśnie z nimi spotkamy się już niebawem na torach w całej Polsce. Pierwszych zwycięzców poznamy już 10 marca na torze w Chojnicach, a kolejnych w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. W każdym z tych miast uczestnicy będą rywalizować o miejsca na podium i o wartościowe nagrody – skutery marki Romet i rowery marki Kross. Jednak nie tylko zwycięzcy będą mieli szansę na nagrody. Dla wszystkich zawodników biorących udział w gokartowych zmaganiach przygotowaliśmy szereg konkursów i niespodzianek. Pierwszą z nich, którą możemy się podzielić już dzisiaj jest Karolina Pilarczyk – licencjonowana polska drifterka zwana Polish Drift Girl, która poprowadzi wszystkie spotkania i będzie motywować i zagrzewać uczestników do rywalizacji.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na www.wielkirajd.autos.com.pl.

sponsorzy

Terminy WRG:

10.03.2016 – Chojnice
11.03.2016 – Warszawa
12.03.2016 – Lublin
17.03.2016 – Kraków
18.03.2016 – Wrocław
19.03.2016 – Szczecin

Zobacz jak bawiliśmy się w 2014 roku:

Data dodania: 15.02.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz