Wielki Rajd Gokartowy powraca do Autos

wielki rajd autos

Z początkiem października wystartowała kolejna - druga edycja znanego klientom z zeszłego roku Wielkiego Rajdu Gokartowego. Podobnie jak w poprzedniej edycji i tym razem zaprosimy klientów na największe kryte tory gokartowe w kraju, gdzie będą mogli powalczyć o miano najlepszego kierowcy na torze i wygrać wartościowe nagrody.

Konkurs rozpoczął się 1 października 2015 i potrwa do końca tego roku. W tej edycji premiowane są zakupy dziewięciu marek części zamiennych dostępnych w sieci Autos. Żeby wziąć udział w konkursie i mieć szanse powalczyć o nagrody na torze wyścigowym wystarczy zgłosić swój udział na stronie internetowej www.wielkirajd.autos.com.pl i w ciągu trzech miesięcy trwania akcji dokonać zakupu premiowanych marek na kwotę minimum 10 tysięcy złotych netto i tym samym zdobyć jeden z pięciu najwyższych obrotów w swoim oddziale Autos. To daje gwarancję spotkania na torze i wystartowania w wyścigu po super nagrody.

Spotkania na torach gokartowych są zaplanowane na przełom lutego i marca przyszłego roku. Tym razem będzie to 6 krytych torów w Szczecinie, Elblągu, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Krakowie. To właśnie tam klienci będą mięli okazją zaprezentować swoje możliwość za kierownicą gokartów powalczyć o nagrody, którymi w tej edycji będą skutery i rowery crossowe. Wielki Rajd to nie tylko okazja do zdobycia wartościowych nagród, ale przede wszystkim do dobrej zabawy i integracji. Zdecydowanie warto brać udział w tej akcji, bo poza nagrodami na uczestników czekają też inne niespodzianki. Zapraszamy do obejrzenia galerii z zeszłorocznych zmagań naszych klientów na torach w całej Polsce. Regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem www.wielkirajd.autos.com.pl.

Zobacz jak bawiliśmy się w 2014 roku:

Data dodania: 12.10.2015 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz