Wybierz kartę Autos i rób zakupy za kilometry – kup części CAT!

Do końca wyjątkowej, urodzinowej edycji programu „Autostrada”, w której nagradzane są wszystkie zakupy został już tylko miesiąc. Aktywni uczestnicy zbierają kilometry za zakupy oraz za udział w super promocjach do końca grudnia 2016 roku. Nagrody w programie można natomiast zamawiać do końca stycznia przyszłego roku.

W tej edycji uczestnicy zbierają duże kilometry za zakupy produktów 16 partnerów akcji, wśród których są BlackTech, Bosch, Dayco, Fomar Friction, Frimatec, Fristom, FTE, Hengst, Knorr-Bremse, Monroe Magnum, Nissens, SKF, Textar, Total, Valeo i Wabco, małe kilometry za zakupy produk-tów z pozostałej oferty dostępnej w sieci Autos oraz super kilometry za udział w organizowanych cyklicznie promocjach wybranych marek lub produktów.

Zebrane kilometry w każdej chwili można wymienić na nagrody. Katalog nagród jest bardzo bogaty, w tej edycji liczy ponad 1600 produktów. Do tej pory uczestnicy wymienili na nagrody już blisko 35 milionów kilometrów. Wśród wybieranych nagród były m. in. zegarki, aparaty cyfrowe, kosmetyki, karty podarunkowe jednej z sieci marketów budowlanych, sprzęty AGD, galanteria skórzana, rowery i zabawki dla dzieci. Większość z uczestników wybierała zwykle po kilka nagród.

Każdy klient sieci Autos biorący udział w programie "Autostrada" może wymienić zebrane kilometry na nagrody, wśród których jest również karta przedpłacona. Wystarczy z katalogu nagród wy-brać właśnie kartę, doładować ją zgromadzonymi na koncie kilometrami i już można płacić za swoje zakupy. Karty do tej pory zostały doładowane już ponad 1200 razy! Działa ona dokładnie tak samo jak karta kredytowa i można nią płacić za wszystkie zakupy dokonywane w Autos również za wybrane szkolenia dla mechaników, których w naszej ofercie jest wiele, ale także za narzędzia do warsztatu samochodowego. Karty cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród właścicieli serwisów, można dzięki niej kupić m. in. komputer diagnostyczny dla warsztatów. Korzystanie z niej pozwala im obniżyć koszty działalności dzięki wykorzystaniu już zebranych kilometrów na zakup narzędzi, odzieży dla pracowników czy części CAT. Jednym słowem każdy uczestnik programu może znaleźć coś dla siebie.

Zapraszamy w drogę Autostradą korzyści!

Data dodania: 28.11.2016r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz