Z ofertą dla rolnictwa podczas AGRO SHOW

Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważną gałęzią gospodarki jest rolnictwo, szczególnie w naszym kraju. Współczesny rolnik, to osoba potrzebująca przede wszystkim niezawodnego sprzętu wysokiej jakości, którego używa w codziennej pracy. Dlatego też, nasza oferta dedykowana tej branży wciąż powiększa się o kolejne elementy asortymenty.

Aby ją przybliżyć zainteresowanym, coraz częściej można znaleźć strefę Autos podczas targów o tematyce rolniczej. Podobnie było podczas tegorocznej edycji wystawy Agro Show 2021, która tradycyjnie odbyła się na lotnisku w wielkopolskich Bednarach.

Z ofertą dla rolnictwa podczas AGRO SHOW 2021

Pod naszym namiotem odwiedzający mogli porozmawiać ze specjalistami z działu wyposażenia warsztatów, którzy starali się doradzić, w jakie narzędzia warto się wyposażyć, aby wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań było jak najłatwiejsze i jak najbardziej efektywne. Dużym wsparciem było sąsiedztwo ze strefą Milwaukee, gdzie zainteresowani mogli przekonać się, że narzędzia tego amerykańskiego producenta potrafią poradzić sobie w najcięższych warunkach, a takich na pewno nie brakuje podczas pracy w gospodarstwach. Warto wspomnieć, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tych elektronarzędzi.

Z ofertą dla rolnictwa podczas AGRO SHOW 2021

Praca na wsi, to często praca nocą. W takich sytuacjach ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo. Żeby po zmroku wykonywane zadania przebiegały bezpiecznie ważne jest niewątpliwie dopasowanie odpowiedniego oświetlenia. Z tego powodu wiele osób odwiedzających targi przyciągała nasza oferta oświetleniowa, którą zaprezentowaliśmy. W naszej sieci można kupić elementy oświetlenia wielu znanych i cenionych producentów. Dzięki tablicom prezentacyjnym można było zobaczyć możliwości lampek takich marek jak Fristom, Horpol, czy WAŚ.

Z ofertą dla rolnictwa podczas AGRO SHOW 2021

Agro Show w Bednarach, to kolejne po tegorocznym Agro Tech w Minikowie spotkanie się z branżą rolniczą. Z kolei w zeszłym roku, wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji, zorganizowaliśmy targi on – line „Kierunek na Agro”, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bardzo cenimy bezpośredni kontakt z naszymi klientami, dlatego jeśli nic się nie zmieni będziemy mogli znowu się spotkać na tego typu wydarzeniach.


Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz