Znamy datę VIII edycji targów Autos Truck Day!

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej wracają targi Autos Truck Day.
Będzie to powrót w wielkim stylu!

Tegoroczne targi odbędą się w piątek 14 czerwca. Impreza od początku jest w pełni poświęcona branży ciężarowej.

Autos Truck Day 2019

Klienci Autos będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą asortymentową największych marek części do pojazdów użytkowych oraz nową ofertą warsztatową. Największą zmianę będzie lokalizacja. Całe wydarzenie do tej pory odbywało się w Centrali Autos w Solcu Kujawski, w tym roku będzie to zupełnie nowe miejsce. Zapraszamy naszych klientów i wystawców do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

BCTW to nowoczesny obiekt liczący ponad 16 tysięcy m2 powierzchni użytkowej oraz niemal 11.000 m² powierzchni ekspozycyjnej z możliwością podziału jej na trzy niezależne segmenty. Na takiej przestrzeni zmieszczą się wszyscy wystawcy prezentujący swoją ofertę podczas Autos Truck Day, których w tym roku jest już blisko 90. czyli o połowię więcej niż w 2017 roku. Wśród wystawców znalazło się wiele europejskich i światowych marek. Wkrótce uruchomiona zostanie strona poświęcona VIII targom Autos Truck Day.


Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentujemy Państwu szeroką ofertę dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza bardzo rozbudowaną częścią targową ATD to również integracja, mnóstwo atrakcji, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zakończona wspaniałym koncertem. Zaproszenie na tegoroczne Autos Truck Day w maju będą dostępne w oddziałach sieci Autos.


zjazd przewoznikow
Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz