Zostań mistrzem kierownicy i wygraj nagrody!

wielki rajd

Z początkiem kwietnia wystartowała kolejna - trzecia edycja znanego klientom z poprzednich lat Wielkiego Rajdu Gokartowego. Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem zaprosimy klientów na największe kryte tory gokartowe w kraju, gdzie będą mogli powalczyć o miano najlepszego kierowcy na torze i wygrać wartościowe nagrody.

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa trzy miesiące. W tej edycji premiowane są zakupy ośmiu marek części zamiennych dostępnych w sieci Autos: ATP, Bremann, Knorr-Bremse, Mann Filter, Provia, Textar, Total i Wabco. Żeby wziąć udział w konkursie i mieć szanse powalczyć o nagrody na torze wyścigowym wystarczy zgłosić swój udział na stronie internetowej www.wielkirajd.autos.com.pl i w ciągu trzech miesięcy trwania akcji kupować marki nagradzane w programie. Z każdego oddziału wybierzemy trzech klientów z najwyższym obrotem i dwóch z najwyższym wzrostem względem ubiegłego roku, którzy będą walczyć na torach o nagrody.

Wielki finał akcji, czyli zmagania na torach gokartowych są zaplanowane na jesień tego roku. Wielki Rajd Gokartowy to nie tylko okazja do zdobycia wartościowych nagród wśród których w tym roku znajdą się m. in. skutery , ale przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i integracji. Poza tym na poza nagrodami na uczestników będą też czekały inne niespodzianki. Regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem www.wielkirajd.autos.com.pl.

Bądź najlepszy w rankingu swojego oddziału i poczuj rajdowe emocje. Baw się z nami jesienią na jednym z torów w Polsce!


Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich edycjach:

Data dodania: 14.04.2017r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz